چاپ پرچم ساحلی در کرج – ثبت سفارش انواع پرچم در کرج

چاپ پرچم ساحلی در کرج
سحر فرد ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ 0

چاپ پرچم یکی از ملزومات اداری و همچنین هویت هر شرکت و یا سازمانی محسوب می‌شود. چاپ پرچم در کرج یکی از دغدغه‌های مدیران کسب و کار بوده و هست چرا که از کاربرد های بسیار زیادی برخوردار است مانند:

  • بسیاری از کارخانجات، سازمان ها برای رسمیت دادن به ارگان خود روی میز کار، سالن و … از پرچم استفاده می‌کنند، که بر روی آن لوگو و نام شرکت چاپ شده است.
  • چاپ پرچم در واقع می تواند نمادی از نوع کسب کار شما باشد که در نتیجه باعث می شود تا نظر بیننده را به خود جلب کند. در حالت کلی باید گفت که چاپ پرچم برای برند سازی و همچنین تبلیغات نقش بسیار موثری دارد.

از انواع مدل های چاپ پرچم در کرج می‌توان به چاپ پرچم رومیزی، چاپ پرچم تشریفات، چاپ پرچم اهتزاز، چاپ پرچم ساحلی اشاره کرد، در ادامه بیشتر به جنس، پایه های پرچم، ابعاد و …. اشاره خواهیم کرد.

سفارش چاپ پرچم در کرج

چاپ پرچم ساحلی در کرج برای تمامی جنس ها به صورت دیجیتال انجام می‌شود ولی باید گفت که چاپ پرچم اهتزاز ایران به صورت اسیدی و یا برای چاپ پرچم های تشریفات و رومیزی امکان چاپ پفکی نیز وجود دارد. جنس پارچه پرچم ها می‌تواند ساتن براق، ساتن آمریکایی، مخمل، مخمل پفکی و فلامت باشد، که برای هر مدل از پارچه خاصی استفاده می‌کنند، به عنوان مثال برای چاپ پرچم های رومیزی و تشریفات می‌توان جنس پارچه های آن را ساتن براق، ساتن آمریکایی ، مخمل و مخمل پفکی استفاده کرد.

جهت خرید و ثبت سفارش انواع پرچم ساحلی در پایار چاپ از اینجا اقدام کنید.

از انواع مدل های چاپ پرچم در کرج می‌توان به چاپ پرچم رومیزی، چاپ پرچم تشریفات، چاپ پرچم اهتزاز، چاپ پرچم ساحلی اشاره کرد، در ادامه بیشتر به جنس، پایه های پرچم، ابعاد و …. اشاره خواهیم کرد.

چاپ پرچم ساحلی در کرج

از کاربرد چاپ پرچم ساحلی در کرج می‌توان به جلوی نمایشگاه ها، مراکز خرید و … اشاره کرد که به منظور تبلیغات از آن استفاده می‌کنند و تنها از یک مدل بادبانی برخوردار است، جنس پارچه این مدل از پرچم ساتن براق و فلامنت می‌باشد، باید به این نکته اشاره کرد که جنس ساتن براق خیلی بهتر و همچنین از لحاظ قیمت نسبت به فلامت گران تر می‌باشد.

چاپ پرچم ساحلی در کرج تنها از یک سایز برخوردار است که آن هم 70 در 2.7 می‌باشد همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید 70 عرض و 2.7 طول کار می‌شود، ابعاد این مدل از پرچم را نمی‌توان تغییر داد ولی اگر کسی بخواهد تنها می‌تواند سایز پرچم را کمی کوتاه‌تر بگیرد.

پایه های پرچم ساحلی به صورت ضربدری و صفحه تخت فلزی می‌باشند، که برای حالت ضربدری یک مدل کیسه وجود دارد که داخل آن را با ماسه و یا آب پر می‌کنند و روی پایه پرچم قرا می‌دهند تا بر روی زمین محکم تر باشد. چرا که ممکن است در مقابل باد، طوفان یا هر چیز دیگری با توجه به ارتفاعی که دارد حرکت کند، که این کیسه باعث ثابت ماندن آن روی زمین می‌شود.

حداقل زمان تحویل چاپ پرچم ساحلی در کرج برای هریک از جنس های مختلف 4 تا 3 روز کاری می‌باشد، که این زمان گفته شده با توجه به آماده بودن طرح است یعنی تنها مختص به زمان چاپ می‌باشد، اگر شما طرح روی پرچم را آماده نداشته باشید در این صورت خود پروسه طراحی 1 تا 2 روز زمان نیاز دارد، طراحی روی پرچم های مختلف باید به دستی انجام شود چرا که نشان دهنده نماد یک شرکت و یا سازمان می‌باشند و برای آن سازمان و یا ارگان بسیار با اهمیت و قابل احترام است.

از کاربرد چاپ پرچم ساحلی در کرج می‌توان به جلوی نمایشگاه ها، مراکز خرید و … اشاره کرد که به منظور تبلیغات از آن استفاده می‌کنند و تنها از یک مدل بادبانی برخوردار است

قیمت چاپ پرچم در کرج

قیمت چاپ پرچم در کرج به عوامل مختلفی از جمله سایز پرچم، جنس پرچم، پایه پرچم و بسیار از عوامل دیگر بستگی دارد. به عنوان مثال برای چاپ پرچم رومیزی و تشریفات همانطور که قبلا نیز گفتیم جنس مخمل پفکی از همه گران تر می‌باشد چرا که از کیفیت و جنس خوبی برخوردار می‌باشد، همچنین برای چاپ پرچم بادبانی جنس ساتن براق به نسبت فلامت بهتر و همچنین گران تر می‌باشد.

پایه های پرچم نیز بر روی قیمت تاثیر می‌گزارند که باید گفت برای چاپ پرچم تشریفات پایه آفتابگردان یا خورشیدی از قیمت بالاتری برخوردار است. در خصوص چاپ پرچم در کرج در انواع جنس های مختلف آن هم با قیمت مناسب پایار چاپ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

از چه چاپی برای چاپ پرچم استفاده می‌شود؟

چاپ پرچم در کرج برای تمامی جنس ها به صورت دیجیتال انجام می‌شود ولی باید گفت که چاپ پرچم اهتزاز ایران به صورت اسیدی و یا برای چاپ پرچم های تشریفات و رومیزی امکان چاپ پفکی نیز وجود دارد.

جنس پارچه پرچم ها از چیست؟

جنس پارچه پرچم ها می‌تواند ساتن براق، ساتن آمریکایی، مخمل، مخمل پفکی و فلامت باشد، که برای هر مدل از پارچه خاصی استفاده می‌کنند، به عنوان مثال برای چاپ پرچم های رومیزی و تشریفات می‌توان جنس پارچه های آن را ساتن براق، ساتن آمریکایی ، مخمل و مخمل پفکی استفاده کرد.

هزینه چاپ پرچم چقدر است؟

قیمت چاپ پرچم در کرج به عوامل مختلفی از جمله سایز پرچم، جنس پرچم، پایه پرچم و بسیار از عوامل دیگر بستگی دارد. به عنوان مثال برای چاپ پرچم رومیزی و تشریفات همانطور که قبلا نیز گفتیم جنس مخمل پفکی از همه گران تر می‌باشد چرا که از کیفیت و جنس خوبی برخوردار می‌باشد.

دیدگاه کاربران