021-33785249 info@payarchap.com

محصولات فرهنگی مذهبی

یکی از سری محصولاتی که بصورت عمده در پایارچاپ تولید و چاپ میشود، محصولات فرهنگی مذهبی است. این محصولات در مناسبت ها و ایام مذهبی به وفور مورد استقبال قرار میگیرد و طیف وسیعی از محصولات را شامل میشود، نظیر پرچم، کوله پشتی، کیسه خواب، جلیقه (مخصوص خادمین) ، چادر اربعین (ویژه بانوانی که در پیاده روی اربعین شرکت میکنند) ، سربند، شال رودوشی و پرچ کوله و ..
در مناسبت های مذهبی، اینگونه محصولات از اهمیت ویژه ای برخودار میشوند که هرکدام استفاده خاص خود را دارا میباشند که به اختصار به توضیح هرکدام میپدازیم.

پرچم یکی از محصولاتی است که  آذین بندی مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی و خیابان ها به وسیله انواع بیشمار آنها صورت میگیرد که در طرح های بسیار متنوع با سایزهای گوناگون تولید و عرضه میشوند.

کوله پشتی های اربعین که خاص ایام پیاده روی اربعین طراحی و تولید شده اند، از امکانات بسیار زیادی برخوردار میباشند، چرا که در سال های اخیر، تمام نیازمندی های زائرین شرکت کننده در این پیاده روی شناسایی شده و در نهایت منجر به تولید محصولی بومی با قیمتی بسیار مناسب گردیده که تمام نیازهای این سفر را برطرف خواهد کرد.

کیسه خواب از دیگر محصولات تولید شده در مجوعه پایارچاپ میباشد که در انواع مختلف و در سایزبندی های گوناگون عرضه میگردد و قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را داراست .

همواره در هیئات و سازمان های مذهبی، خادمانی در حال خدمت هستند که در اکثر مواقع با پوششی یکدست در غالب جلیقه های خادمی با چاپ لوگو یا طرح اختصاصی مشاهده میشوند. از این محصول در موارد دیگری نظیر راهنمایانی که وظیفه کنترل کاروان های زیارتی را بر عهده دارند نیز استفاده میشود.

سربند از جمله محصولات مذهبی پرطرفداری است که در طرح های متنوع و یا اختصاصی قابل چاپ خواهد بود. همچنین این محصول به دلیل قیمت پایین پیشنهاد مناسبی است که به عنوان هدیه ای نذری مورد استقبال قرار میگیرد.

بانوانی که در مراسم پیاده روی اربعین شرکت میکنند، با مشکلات زیادی در حین حمل کوله و پیاده روی مواجه هستند، چادر اربعین نمونه ای از محصولاتی است که به شکل انحصاری در پایارچاپ عرضه شده است و از مزایای بسیار زیادی برخوردار میباشد، که به عنوان مثال میتوان به تعبیه ی جای کوله پشتی و بسته شدن راحت و آسان سجاف های جای کوله پشتی اشاره نمود .

در طول سفرهای زیارتی که از طریق کاروان های مذهبی انجام میپذیرد، همواره گم شدن افراد و جدا شدن مسیر آنها از کاروانِ خود، مشکلی است که به وفور مشاهده میشود. برای مقابله با این مشکل، شال های رودوشی و پرچم های کوله ای تولید شده اند که بر روی کوله سوار میشوند. این محصولات در رنگ های دلخواه و یکسان و با چاپ های اختصاصی تولید میشوند و تمام افراد کاروان را به نوعی یکدست مینمایند و در سفرهای زیارتی با تراکم جمعیت زیاد، نظیر پیاده روی اربعین که احتمال جدا شدن افراد از کاروان ها بسیار بالاست، کمک شایانی به جلوگیری از وقوع این امر مینمایند.

تمام محصولات مذکور به صورت کلی و جزئی، با تنوع طرح و با چاپ های اختصاصی و عمومی در مجموعه پایارچاپ طراحی و تولید شده و قابل سفارش میباشند، برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز، میتوانید با مشاورین پایارچاپ تماس حاصل نمایید .

اگر اهل مسافرت و طبیعت گردی باشید، قطعا شب ها هنگام خواب نیاز به یک لحاف و تشک گرم و نرمی که در عین حال جاگیر هم نباشد را احساس کرده اید!

کیسه خواب محصولی است که به همین منظور طراحی و تولید شده است! کیسه خواب ها انواع مختلفی دارند و بنا بر جنس و محتویات داخلی آنها، قادر هستند که در دماهای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و افراد را از سرما محفوظ نگه دارند.

کسانی که به طور مداوم به مسافرت، طبیعت گردی، آفرود و کوهنوردی میپردازند، همواره این محصول را به عنوان یکی از ملازم اصلی سفر خود میدانند و از آن غافل نیستند.

مسافرانی که در اربعین حسینی نیز در این پیاده روی معنوی قدم میگذارند، بی شک یکی از اصلی ترین نیازهای آنان، داشتن خوابی آرام و آسوده میباشد و با توجه به تراکم بسیار بالای جمعیتی که وجود دارد، شاید همیشه از جای خواب مناسبی برخوردار نباشند، و یا حمل کالاهای خوابی مانند پتو در طول مسیر برای آنها خسته کننده باشد.

(بیشتر…)

همه ی ما از همان ابتدای کودکی، زمانی که تازه به راه افتاده بودیم و دست در دست والدینمان به هیئات و دسته های عزاداری میرفتیم، سربندهای محرمی را به یاد داریم. گویی این محصول جزیی جدا نشدنی از خاطراتمان است، اما همچنان که قد کشیدیم و بزرگتر شدیم، از بقچه های عزاداری محرممان حذف نشد .

سربند محرمی از جمله محصولاتی است که هر ساله به صورت انبوه توسط مجموعه پایارچاپ تولید شده و باطرح ها و چاپ هایی خلاقانه روانه بازار میشود. علاوه بر محرم، سربند در رویدادهای دیگری نیز مورداستفاده قرار میگیرد، از جمله راهپیمایی ها و مناسبت های گوناگونی نظیر هفته بسیج که با استقبال خوبی مواجه میشود.

این محصول عموما از جنس ساتن میباشد، اما در مصارف مختلف و با توجه به سلیقه و خواسته مشتری میتواند از اجناس متنوعی تولید شود و به دو شکل گره ای و کشی در اختیار آنها قرار گیرد. (بیشتر…)

در طول سفرهای زیارتی و یا سیاحتی که بطور جمعی و از طریق کاروان ها صورت میگیرد، همواره گم شدن افراد و جدا شدن آنها از مسیر کاروانِ خود، مشکلی است که به وفور مشاهده میشود. برای مقابله با این مشکل، شال های رودوشی و پرچم های کوله ای تولید شده اند که بر روی کوله سوار میشوند.

این محصولات در رنگ های دلخواه و یکسان برای هر تیم یا کاروان تولید و عرضه میشوند. چاپ طرح و لوگوهای اختصاصی نیز از جمله خدمات پایارچاپ است که به رایگان بر روی این محصولات انجام میگیرد.

شال رو دوشی در انواع سفرهای کاروانی نظیر سفرهای زیارتی با تراکم جمعیت زیاد، از جمله پیاده روی اربعین که احتمال جدا شدن افراد از کاروان ها بسیار بالاست، کمک شایانی به جلوگیری از وقوع این امر مینماید. همچنین در سایر سفرهای سیاحتی نیز میتواند نقش مهمی در پیشگیری از گم شدن افراد داشته باشد و نظم و نظام خاصی به کاروان ببخشد.

ما محاسن و معایب کوله های موجود در اربعین را بررسی کرده و با توجه به نیازمندی ها در این مسیر پیاده روی، این کوله را برای راحتی زائران محترم طراحی کرده ایم که دارای ویژگی های خاصی میباشد.

کوله پشتی های اربعین که خاص ایام پیاده روی اربعین طراحی و تولید شده اند، از امکانات بسیار زیادی برخوردار میباشند، چرا که در سال های اخیر، تمام نیازمندی های زائرین شرکت کننده در این پیاده روی شناسایی شده و در نهایت منجر به تولید محصولی بومی با قیمتی بسیار مناسب گردیده که تمام نیازهای این سفر را برطرف خواهد کرد. (بیشتر…)

همواره در هیئات، تورهای مسافرتی و سازمان ها، افرادی وجود دارند که راهنمایی، هماهنگی، کارهای خدماتی و وظایفی از این دست را به عهده میگیرند که معمولا از پوششی مجزا و یکدست برخوردارند تا به راحتی قابل تشخیص باشند. این پوشش عموما در قالب جلیقه بوده و به چاپ لوگو و طرحی اختصاصی مزین است.

این محصول برای افرادی که در کاروان های زیارتی وظیفه کنترل و راهنمایی مسافران را بر عهده دارند به وفور مورد استفاده قرار میگیرد و  یکی از عمده مصارف آن، استفاده در مسیر پیاده روی اربعین حسینی میباشد.

خادمان کاروان های زیارتی که در طول مسیر، در حال خدمت رسانی به زوار میباشند، با در اختیار داشتن این گونه جلیقه ها به راحتی قابل شناسایی بوده و مسافران میتوانند درصورت نیاز به آنها مراجعه نمایند. (بیشتر…)

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹