021-33785249 info@payarchap.com

چاپ کوسن

 

ایده پردازان صنعت دکوراسیون داخلی و مبلمان، همواره از المان های گوناگونی برای جلوه دادن به محیط استفاده میکنند، و در این میان کوسن میتواند نقش شایانی در این امر داشته باشد.

زمانی که محیط منزل، کار و یا اتاق استراحتتان یکنواخت و تکراری به نظر میرسد، گاه تنها با اضافه کردن چند عنصر ساده، میتوانید تا حد قابل ملاحظه ای از میزان این یکنواختی بکاهید. کوسن یکی از مواردی است که در این زمینه بسیار کمک کننده است.

این محصول که همواره طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب نموده است، میتواند به راحتی با انواع مبلمان، پرده و سایر لوازم های خانگی ست شده و جلوه ی زیبایی را به محیط خانه و چیدمان آن ببخشد.

کوسن های تولیدی در مجموعه ی پایار چاپ در طرح ها و نقش های متنوعی تولید و چاپ میشوند که گروه های متنوعی نظیر کوسن نوستالژی، کوسن تایپوگرافی، کوسن خلاقانه، کوسن طبیعت و کوسن حیوانات و … قرار میگیرند. در هر کدام از این دسته ها طرح های آماده ی بسیار زیبایی برای مشریان در نظر گرفته شده است که فراخور سلیقه و دکوراسیون هر خانه ای میتوان از میان آنها انتخاب نمود.

 

توضیحات:

  • کوسن های تولیدی در پایارچاپ عموما از جنس پارچه های رو مبلی و مخملی میباشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بسیار لطیف و دلنواز میباشند. از آن گذشته، کاملا ضد حساسیت بوده و به راحتی قابل شست و شو هستند.
  • چاپ های انجام شده بر روی کوسن ها نیز بسیار چشم نواز بوده و از کیفیت، درخشندگی و ماندگاری بالایی برخوردار است. در مقابل شست و شو کاملا مقاوم بوده و به هیچ جه دچار کدری نخواهد شد.
  • کوسن های تولیدی در این مجموعه معمولا در سایزهای 40×40 و 45×45 ارائه میشوند که به نوعی سایز استاندارد این تولیدات است.

 

 

پایارچاپ با تولید انواع کوسن، با نوآوری در طراحی ها و اجرای انواع چاپ های عمومی و اختصاصی، گامی موثر در این زمینه محصول برداشته است و به شکل تک و تعداد آماده خدمت رسانی میباشد. مشتریانی که مایل به خرید با تعداد بالا میباشند نیز میتوانند فراخور نیاز خود، جنس، طرح و سایز کوسن ها را تغییر داده و محصول اختصاصی خود را سفارش دهند و از امتیازهای خاص پایارچاپ بهره مند گردند .

 

چاپ کوسن کوسن

 

نمونه کارها

کوسن طرح ماشین فانتزی

کوسن طرح بارسلونا

کوسن طرح سنتی

کوسن طرح سوپرمن

کوسن طرح مینیون

کوسن طرح قفس و پرنده

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹