چاپ کوسن – ثبت سفارش چاپ دیجیتال کوسن

چاپ کوسن

ایده پردازان صنعت دکوراسیون داخلی و مبلمان، همواره از المان های گوناگونی برای جلوه دادن به محیط استفاده میکنند، و در این میان کوسن میتواند نقش شایانی در این امر داشته باشد.

زمانی که محیط منزل، کار و یا اتاق استراحتتان یکنواخت و تکراری به نظر میرسد، گاه تنها با اضافه کردن چند عنصر ساده، میتوانید تا حد قابل ملاحظه ای از میزان این یکنواختی بکاهید. کوسن یکی از مواردی است که در این زمینه بسیار کمک کننده است.

چاپ کوسن

این محصول که همواره طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب نموده است، میتواند به راحتی با انواع مبلمان، پرده و سایر لوازم های خانگی ست شده و جلوه ی زیبایی را به محیط خانه و چیدمان آن ببخشد.

کوسن های تولیدی در مجموعه ی پایار چاپ در طرح ها و نقش های متنوعی تولید و چاپ میشوند که گروه های متنوعی نظیر کوسن نوستالژی، کوسن تایپوگرافی، کوسن خلاقانه، کوسن طبیعت و کوسن حیوانات و … قرار میگیرند. در هر کدام از این دسته ها طرح های آماده ی بسیار زیبایی برای مشریان در نظر گرفته شده است که فراخور سلیقه و دکوراسیون هر خانه ای میتوان از میان آنها انتخاب نمود.

کوسن یکی از مواردی است که در این زمینه بسیار کمک کننده است.

توضیحات:

  • کوسن های تولیدی در پایارچاپ عموما از جنس پارچه های رو مبلی و مخملی میباشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بسیار لطیف و دلنواز میباشند. از آن گذشته، کاملا ضد حساسیت بوده و به راحتی قابل شست و شو هستند.
  • چاپ های انجام شده بر روی کوسن ها نیز بسیار چشم نواز بوده و از کیفیت، درخشندگی و ماندگاری بالایی برخوردار است. در مقابل شست و شو کاملا مقاوم بوده و به هیچ جه دچار کدری نخواهد شد.
  • کوسن های تولیدی در این مجموعه معمولا در سایزهای 40×40 و 45×45 ارائه میشوند که به نوعی سایز استاندارد این تولیدات است.

کوسن می‌تواند علاوه بر جلوه دادن به منزل شما، تداعی یک حس و خاطره شیرین باشد. وقتی شما این امکان را داشته باشید که هر تصویری را روی آن چاپ کنید. چیدن تعدادی از این کوسن ها با طرح و عکس دلخواه شما از جمله عکس بهترین خاطرات زندگی تان، عکس فرزندان، و حتی طرح هایی متناسب با تم منزل تان، می‌تواند گزینه مناسبی برای چاپ عکس روی کوسن باشد.

کوسن می‌تواند علاوه بر جلوه دادن به منزل شما، تداعی یک حس و خاطره شیرین باشد.

پایارچاپ با تولید انواع کوسن، با نوآوری در طراحی ها و اجرای انواع چاپ های عمومی و اختصاصی، گامی موثر در این زمینه محصول برداشته است و به شکل تک و تعداد آماده خدمت رسانی میباشد. مشتریانی که مایل به خرید با تعداد بالا میباشند نیز میتوانند فراخور نیاز خود، جنس، طرح و سایز کوسن ها را تغییر داده و محصول اختصاصی خود را سفارش دهند و از امتیازهای خاص پایارچاپ بهره مند گردند.

چگونه میتوان خانه رو از یکنواختی خارج کرد؟

زمانی که محیط منزل، کار و یا اتاق استراحتتان یکنواخت و تکراری به نظر میرسد، گاه تنها با اضافه کردن چند عنصر ساده، میتوانید تا حد قابل ملاحظه ای از میزان این یکنواختی بکاهید. کوسن یکی از مواردی است که در این زمینه بسیار کمک کننده است.

آیا کوسن ها دارای طرح های متنوعی هستند؟

کوسن های تولیدی در مجموعه ی پایار چاپ در طرح ها و نقش های متنوعی تولید و چاپ میشوند که گروه های متنوعی نظیر کوسن نوستالژی، کوسن تایپوگرافی، کوسن خلاقانه، کوسن طبیعت و کوسن حیوانات و … قرار میگیرند.

پایار چاپ چه خدماتی را ارائه میدهد؟

پایارچاپ با تولید انواع کوسن، با نوآوری در طراحی ها و اجرای انواع چاپ های عمومی و اختصاصی، گامی موثر در این زمینه محصول برداشته است و به شکل تک و تعداد آماده خدمت رسانی میباشد.

نمونه کارها

کوسن طرح ماشین فانتزی

کوسن طرح بارسلونا

کوسن طرح سنتی

کوسن طرح سوپرمن

کوسن طرح مینیون

کوسن طرح قفس و پرنده

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹