021-33785249 info@payarchap.ir

چاپ دیجیتال

شاید برایتان پیش آمده باشد زمانی که در خیابان قدم میزنید، تیشرت هایی با طرح هایی تک و خاص، با رنگ هایی بسیار جذاب نطرتان را جلب کرده باشد، در صنعت چاپ لباس، از این نوع چاپ با عنوان چاپ دیجیتال یاد میشود.

چاپ دیجیتال، در ابعاد گوناگونی انجام میپذیرد، اما در حالت معمول، توسط دستگاهی شبیه به پرینتر قابل اجرا است. در این نوع چاپ، لباس مورد نظر در داخل دستگاه قرار گرفته و چاپ مستقیما بر روی آن اجرا میشود. در لباس هایی با رنگ هایی تیره، لازم است پیش از چاپ اقدام دیگری نیز انجام شود، بدین شکل که ابتدا پوششی به رنگ سفید بر روی لباس چاپ شده و سپس طرح اصلی بر روی آن اجرا میشود .

این چاپ به دلیل برخورداری از کیفیت، ظرافت و رنگ های فوق العاده، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، چرا که با استفاده از آن میتوان طرح های اختصاصی مخاطبان را بر روی لباس های مورد نظر چاپ نمود. چاپ دیجیتال به نسبت سایر متدهای چاپ، از سرعت کمتری برخوردار است، به همین دلیل معمولا در سفارشات اختصاصی و به تعداد محدود میتوان از آن بهره برد.

مخاطبانی که برای چاپ خود، طرح و ایده ی خاصی را در نظر دارند که حاوی ترکیبات بخصوصی از رنگها بوده و جنس لباس های مورد نظر نیز عاری از پلی استر میباشد، چاپ دیجیتال بهترین گزینه برای آنان میباشد، چرا که این قابلیت را داراست که به کمک آن بتوان هر نوع طرح و رنگی را بر روی هر نوع پارچه و لباسی چاپ نمود.

مرکز چاپ و طراحی پایارچاپ، قادر است تا با بکارگیری امکاناتی نوین در امر چاپ دیجیتال، سفارشات اختصاصی مشتریان خود را با بالاترین کیفیت و ظرافت بر روی انواع البسه، نظیر تی شرت، تریکو، مانتو و غیره پاسخگو باشد و در اجرای این متد نیز گامی بلند بردارد .

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹