021-33785249 info@payarchap.com

چاپ لیبلی

شاید تا کنون زمانی که به تماشای مسابقات فوتبال نشسته اید، طرح ها و شماره های چاپ شده بر روی لباس های بازیکنان نظرتان را به خود جلب کرده باشد و برایتان جالب باشد که بدانید تکنیک استفاده شده برای چاپ آنها چیست. چاپ لیبلی، تکنیکی است در این گونه لباس ها به وفور استفاده میشود.

چاپ لیبلی با بهره‌گیری از نوع خاصی از کاغذ انجام میپذیرد. در این چاپ، طرح مورد نظر توسط دستگاه پلاتر برش داده شده، سپس تحت فشار و دمای بالا، بر سطح پارچه و لباس فیکس می شود.

این چاپ از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد، چرا که متریال استفاده شده در مقابل شست و شو و مواد شوینده بسیار مقاوم بوده و از انعطاف بالایی برخودار است، به همین جهت است که در چاپ روی پوشاک ورزشی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر لباس های ورزشی، از این چاپ می توان در محصولات دیگری نیز استفاده نمود، محصولاتی که نیازمند دقت و ظرافت بالایی برای اجرای چاپ می باشند.

همچنین، به دلیل مقاومت بالا، میتوان در چاپ لباس های کار نیز از آن بهره برد. مزیت بسیار مهم این تکنیک آن است که میتواند بر روی انواع پارچه و لباس، صرف نظر از هر نوع جنس و رنگی اجرا شود، مزیتی که شاید در سایر تکنیک های چاپی وجود نداشته باشد .

پایارچاپ با در اختیار داشتن پلاترهای عرض60 و عرض 152 از قابلیت بالایی در اجرای این چاپ در سایزهای گوناگون با ظرافت و کیفیت مناسب برخوردار است.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹