چاپ تیشرت – ثبت سفارش و قیمت انواع چاپ روی تیشرت

چاپ تیشرت

امروزه تیشرت سهم بزرگی از بازار مد و پوشاک را به خود اختصاص داده است و همواره در طراحی‌هایی متنوع با چاپ‌هایی خاص عرضه می‌گردد و این روند هر روز متفاوت تر از روز قبل پیش می‌رود.

علاوه بر مد، تی شرت در زمینه‌های دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، به خصوص در صنعت تبلیغات که امروزه یکی از بهترین و مناسب‌ترین محصولاتی است که به منظور معرفی کسب‌و‌کار و یا یکسان‌سازی پوشش پرسنل یک سیستم کاری مورد توجه قرار می‌گیرد.

چرا چاپ روی تیشرت را باید جدی بگیریم؟

تی شرت‌ها در جنس‌هایی نظیر نخ پنبه، پلی استر پنبه، ملانژ، اسپان، جودون، بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی‌های گوناگون به شکل آستین دار، بدون آستین و یقه دار تولید می‌شوند. چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد و میتوان هر نوع عکس، طرح و یا لوگویی را با هدف عرضه در بازار مد و یا سایر اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

تولیدکنندگانی که در امر تولید تی‌شرت فعالیت می‌کنند، به خوبی میدانند که چاپ روی تی شرت فاکتور بسیار مهمی برای فروش بیشتر در بازار به حساب می‌آید، چرا که این امر هر روز با متدهای مختلفی در حال گسترش است و روزانه دریایی از طرح و نقش و ایده در زمینه چاپ تی شرت وارد بازار این حرفه میشود، در این میان محصولی که از چاپ متفاوت تر، با کیفیت بالا و در عین حال از قیمت تمام شده پایین تری برخوردار است، میتواند سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند.

در زمینه تبلیغات نیز تی شرت از اهمیت بالایی برخوردار است، این مورد در همایش ها، غرفه های نمایشگای، کافه ها و رستوران ها بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد و فرصت تبیلغاتی مناسب را فراه می آورد. همچنین در امر سکسان سازی و نظم بخشیدن به پوشش پرسنل یه شرکت نیز میتواند مورد توجه قرار بگیرد.

چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد

ماندگاری چاپ و تدوام آن در شستشوی بلند مدت به خصوص در چاپ روی تی‌شرت‌های تیره رنگ از بحث‌های مهم در این زمینه می‌باشد که در متدهای چاپی مختلف ماندگاری متفاوت خواهد بود.

چاپ روی تیشرت با طرح دلخواه شما

زمانی که شما با شخصی برخورد می‌کنید، اولین چیز که نظر شما را جلب می‌کند لباس اوست. لباس از جمله کالاهایی است که بسیار زیاد در معرض دید دیگران قرار دارد و یکی از استراتژی های مهم در انتخاب یک کالای تبلیغاتی همین در معرض دید بودن و کاربردی بودن آن کالا است.

  • شما از تیشرت تبلیغاتی می‌توانید برای تبلیغات برند و کسب و کار خود استفاده کنید و آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود هدیه بدهید و از این طریق بازاریابی کنید. 
  • علاوه بر این شما می‌توانید چاپ تیشرت تبلیغاتی را برای معرفی کمپین های خود به دیگران استفاده کنید و با چاپ نام یا شعار کمپین خود دیگران را از آن آگاه کنید یا از آن‌ها بخواهید به کمپین شما بپیوندند. 
  • می‌توانید روی تیشرت لوگو و نام تجاری خود یا شعار تبلیغاتی خود را چاپ کنید و از کارکنان و کارمندان خود بخواهید که همگی به صورت یکدست آن را در همایش ها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و یا جلسات مهم به تن کنند و از این طریق اتحاد و همبستگی کارکنان شرکت خود را نشان دهید.
در زمینه تبلیغات نیز تی شرت از اهمیت بالایی برخوردار است، این مورد در همایش ها، غرفه های نمایشگای، کافه ها و رستوران ها بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد

مزایا چاپ روی تیشرت:

  1. چاپ روی تیشرت به عنوان یکی از روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود و می‌تواند ابزاری موثر برای تبلیغات شرکت‌ها، محصولات و خدمات باشد.
  2. چاپ روی تیشرت همچنین می‌تواند برای تیم‌های ورزشی، گروه‌های موسیقی و سازمان‌های غیرانتفاعی کاربرد داشته باشد تا هویت خود را تقویت کنند.
  3. ۳- تیشرت‌های چاپی به راحتی قابل شناسایی هستند و می‌توانند باعث شناسایی کارکنان در رویدادهایی مانند نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها، کنفرانس‌ها و غیره شوند.

از دیگر مزایای چاپ تیشرت میتوان به موارد زیر نیز اشاره کرد:
• قابل دید بودن بیشتر: لباس جزو اولین چیزهایی است که در معرض دید افراد قرار می‌گیرد و همین امر باعث موفقیت در تبلیغات کسب و کار شما در زمینه تیشرت تبلیغاتی در بازاریابی شده است. 
 تیشرت به دلیل نداشتن یقه و جیب فضای بیشتری برای تبلیغات دارد:  شاید برای شما سوال باشد که چرا چاپ تبلیغات را بیشتر روی تیشرت انجام می‌دهند. باید بگوییم که  تیشرت به علت یکسره بودن و نداشتن دکمه و یقه باعث بهتر دیده شدن نام تجاری و برند می‌شود و همچنین تاثیر بیشتری برای کسب و کار شما دارد.
• هزینه کمتر: چاپ تبلیغات بر روی تیشرت تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دارد به همین دلیل در هر کسب و کاری با هر بودجه گه برای هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شده، می‌توان تیشرت تبلیغاتی را با تعداد دلخواه سفارش داد.
• بالا بردن توجه:  معمولا در بیشتر مواقع چاپ تبلیغات بر جلوی تیشرت انجام می‌شود و اولین جایی است که نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند. بنابراین تنها چیزی که در هدایای تبلیغاتی جلب توجه میکند، چاپ تبلیغات بر روی تیشرت تبلیغاتی است. 
• قابلیت استفاده برای تمام سنین و جنسیت‌ها:  تیشرت از جمله پوشاکی است که هم برای آقایان و هم خانم ها کاربرد دارد و از آن استفاده می‌کنند و این می‌تواند کار شما را در هدیه دادن این تیشرت ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبانتان بدون در نظر گرفتن جنسیت راحت کند زیرا می‌دانید هر مخاطب با هر سن و جنسیتی که دارد می‌تواند از این تیشرت استفاده کند.

معمولا در بیشتر مواقع چاپ تبلیغات بر جلوی تیشرت انجام می‌شود و اولین جایی است که نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند.

معایب چاپ روی تیشرت:

  1. چاپ روی تیشرت ممکن است با گذر زمان خراب شود و باعث کاهش کیفیت چاپ شود.
  2. ممکن است چاپ روی تیشرت زیر تیشرت قابل دید نباشد و بعضی از کاربران ممکن است این مسئله را برای خود مشکلی بدانند.
  3. بعضی از مواد چاپی ممکن است به پوست حساسیت ایجاد کنند و مشکلاتی مانند خارش و حساسیت را برای کاربران ایجاد کنند.

پایار چاپ با داشتن امکانات صنعتی چاپ روی تی‌شرت این توانایی را دارد که طرح دلخواه شما را در رنگ‌های متنوع روی تمامی جنس‌ها و رنگ‌های مختلف تی‌شرت با ماندگاری و کیفیت تضمین شده چاپ نماید.

مشتریان میتوانند با مشاورین پایار چاپ تماس گرفته و نسبت به سفارش انواع تیشرت اقدام نمایند که در این صورت هزینه چاپ آنها رایگان خواهد بود. همچنین مشتریانی که تی شرت ها را خود تهیه می‌کنند، میتوانند نسبت به سفارش های چاپی خود اقدام نموده و نسبت به نوع تی شرت، چاپ مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

چرا برای چاپ تیشرت پایار چاپ را انتخاب کنیم؟

پایار چاپ با داشتن امکانات صنعتی چاپ روی تی‌شرت این توانایی را دارد که طرح دلخواه شما را در رنگ‌های متنوع روی تمامی جنس‌ها و رنگ‌های مختلف تی‌شرت با ماندگاری و کیفیت تضمین شده چاپ نماید.

چرا تیشرت در تبلیغات موثر است؟

در زمینه تبلیغات نیز تی شرت از اهمیت بالایی برخوردار است، این مورد در همایش ها، غرفه های نمایشگای، کافه ها و رستوران ها بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد و فرصت تبیلغاتی مناسب را فراه می آورد. همچنین در امر سکسان سازی و نظم بخشیدن به پوشش پرسنل یه شرکت نیز میتواند مورد توجه قرار بگیرد.

هزینه چاپ تیشرت چقدر است؟

چاپ تبلیغات بر روی تیشرت تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دارد به همین دلیل در هر کسب و کاری با هر بودجه گه برای هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شده، می‌توان تیشرت تبلیغاتی را با تعداد دلخواه سفارش داد.

نمونه کارها

چاپ تیشرت

چاپ تی‌شرت

تیشرت چاپی

چاپ تیشرت رنگی

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹