021-33785249 info@payarchap.com

چاپ تیشرت – ثبت سفارش و قیمت انواع چاپ روی تیشرت

امروزه تیشرت سهم بزرگی از بازار مد و پوشاک را به خود اختصاص داده است و همواره در طراحی‌هایی متنوع با چاپ‌هایی خاص عرضه می‌گردد و این روند هر روز متفاوت تر از روز قبل پیش می‌رود.

علاوه بر مد، تی شرت در زمینه‌های دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، به خصوص در صنعت تبلیغات که امروزه یکی از بهترین و مناسب‌ترین محصولاتی است که به منظور معرفی کسب‌و‌کار و یا یکسان‌سازی پوشش پرسنل یک سیستم کاری مورد توجه قرار می‌گیرد.

چرا چاپ روی تیشرت را باید جدی بگیریم؟

تی شرت‌ها در جنس‌هایی نظیر نخ پنبه، پلی استر پنبه، ملانژ، اسپان، جودون، بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی‌های گوناگون به شکل آستین دار، بدون آستین و یقه دار تولید می‌شوند. چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد و میتوان هر نوع عکس، طرح و یا لوگویی را با هدف عرضه در بازار مد و یا سایر اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

تولیدکنندگانی که در امر تولید تی‌شرت فعالیت می‌کنند، به خوبی میدانند که چاپ روی تی شرت فاکتور بسیار مهمی برای فروش بیشتر در بازار به حساب می‌آید، چرا که این امر هر روز با متدهای مختلفی در حال گسترش است و روزانه دریایی از طرح و نقش و ایده در زمینه چاپ تی شرت وارد بازار این حرفه میشود، در این میان محصولی که از چاپ متفاوت تر، با کیفیت بالا و در عین حال از قیمت تمام شده پایین تری برخوردار است، میتواند سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند.

در زمینه تبلیغات نیز تی شرت از اهمیت بالایی برخوردار است، این مورد در همایش ها، غرفه های نمایشگای، کافه ها و رستوران ها بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد و فرصت تبیلغاتی مناسب را فراه می آورد. همچنین در امر سکسان سازی و نظم بخشیدن به پوشش پرسنل یه شرکت نیز میتواند مورد توجه قرار بگیرد.

ماندگاری چاپ و تدوام آن در شستشوی بلند مدت به خصوص در چاپ روی تی‌شرت‌های تیره رنگ از بحث‌های مهم در این زمینه می‌باشد که در متدهای چاپی مختلف ماندگاری متفاوت خواهد بود .

مزایا چاپ روی تیشرت:

 1. چاپ روی تیشرت به عنوان یکی از روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود و می‌تواند ابزاری موثر برای تبلیغات شرکت‌ها، محصولات و خدمات باشد.
 2. چاپ روی تیشرت همچنین می‌تواند برای تیم‌های ورزشی، گروه‌های موسیقی و سازمان‌های غیرانتفاعی کاربرد داشته باشد تا هویت خود را تقویت کنند.
 3. ۳- تیشرت‌های چاپی به راحتی قابل شناسایی هستند و می‌توانند باعث شناسایی کارکنان در رویدادهایی مانند نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها، کنفرانس‌ها و غیره شوند.

معایب چاپ روی تیشرت:

 1. چاپ روی تیشرت ممکن است با گذر زمان خراب شود و باعث کاهش کیفیت چاپ شود.
 2. ممکن است چاپ روی تیشرت زیر تیشرت قابل دید نباشد و بعضی از کاربران ممکن است این مسئله را برای خود مشکلی بدانند.
 3. بعضی از مواد چاپی ممکن است به پوست حساسیت ایجاد کنند و مشکلاتی مانند خارش و حساسیت را برای کاربران ایجاد کنند.

پایار چاپ با داشتن امکانات صنعتی چاپ روی تی‌شرت این توانایی را دارد که طرح دلخواه شما را در رنگ‌های متنوع روی تمامی جنس‌ها و رنگ‌های مختلف تی‌شرت با ماندگاری و کیفیت تضمین شده چاپ نماید.

مشتریان میتوانند با مشاورین پایار چاپ تماس گرفته و نسبت به سفارش انواع تیشرت اقدام نمایند که در این صورت هزینه چاپ آنها رایگان خواهد بود. همچنین مشتریانی که تی شرت ها را خود تهیه می‌کنند، میتوانند نسبت به سفارش های چاپی خود اقدام نموده و نسبت به نوع تی شرت، چاپ مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

چاپ تی شرت پلی استر پنبه

در میان تیشرت‌های موجود در بازار، تی‌شرت با جنس پلی استر پنبه از معمول‌ترین و پرکاربردترین لباس‌های است که برای چاپ از آن استفاده می‌شود، این جنس تی‌شرت به دلیل همراه داشتن مقداری پلی‌استر در ساختار خود بسیار مناسب چاپ سابلیمیشن است که در آن امکان چاپ عکس و نقش به صورت کامل وجود دارد و چاپ از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، همچنین به دلیل رفتن چاپ به تار و پود پارچه در بلند مدت و شستشوهای زیاد چاپ کاملا پایدار خواهد بود. در این صفحه نمونه کارهای چاپ تی شرت پلی استر پنبه پایار چاپ را مشاهده می‌کنید و می‌توانید با ارتباط با تیم فروش سفارش خودتان را ثبت کنید.

درصد پلی‌استر و پنبه به صورت 65% و 35% در این تی‌شرت تقسیم شده است که در کنار پلی‌استر وجود پنبه باعث خوش فرمی و تن خور مناسب این نوع تی‌شرت می‌شود پس در کنار چاپ مناسب از کیفیت مناسبی رو داراست.

برای چاپ تی شرت پلی استر پنبه باید در نظر داشت که:

 1. نوع پارچه: پلی استر پنبه، نوعی پارچه است که ترکیبی از فیبرهای پلی استر و پنبه است. برای چاپ بر روی این نوع پارچه، باید از روش‌های مناسبی استفاده کرد تا ماندگاری و کیفیت چاپ بالا باشد.
 2. نوع چاپ: برای چاپ بر روی پارچه پلی استر پنبه، می‌توان از روش‌های سیلک اسکرین و دایرکت تو سابلیمیشن استفاده کرد. در هر دو روش باید دقت کافی در انتخاب مواد چاپ و نحوه چاپ داشت.
 3. طراحی چاپ: برای چاپ بر روی پارچه پلی استر پنبه، باید طرح چاپ مناسب باشد و به دلیل ویژگی‌های خاص این نوع پارچه، نوع چاپ و رنگ‌های استفاده شده باید با توجه به ترکیب فیبرها باشد تا کیفیت چاپ بالا باشد.
 4. دمای چاپ: دمای چاپ بر روی پارچه پلی استر پنبه باید دقیقاً تنظیم شده باشد تا بهترین نتیجه را در چاپ حاصل کنید.
 5. شستشوی پارچه: پس از چاپ، باید پارچه را با شرایط شستشوی مناسب شستشو داد تا کیفیت چاپ حفظ شود.
 6. استفاده از مواد چاپ با کیفیت: برای چاپ روی پارچه پلی استر پنبه، باید از مواد چاپ با کیفیت و مناسب استفاده کرد تا کیفیت چاپ و ماندگاری آن بالا باشد.

این نوع تی‌شرت به دلیل قیمت مناسب آن نسبت به سایر جنس‌ها ، در مصارف تبلیغاتی کاربرد بسیاری دارد و در رنگ‌ها و سایزهای متنوع در پایار چاپ قابل ارائه است.

پایارچاپ در امر تولید و چاپ این نوع تی‌شرت هیچ محدودیتی نداشته و خدماتش را به صورت کامل در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

در این نوع تی‌شرت این قابلیت وجود دارد که طرح یا تصویر شما به صورت کاملا دیجیتال و پایدار روی تی‌شرت چاپ شود.

تی شرت ملانژ ساخته شده از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی است که در بازار به رنگ طوسی کم رنگ دیده می‌شود ، این تی‌شرت نیز در دسته تی‌شرت‌های خوش قیمت قرار می‌گیرد و امکان چاپ طرح شما روی آن وجود دارد ، رنگ طوسی و غیر یکنواخت تی‌شرت‌های ملانژ سبب شده که این نوع لباس زیبایی خاصی داشته باشد که این زیبایی بعد چاپ طرح مورد نظر دو چندان خواهد شد .

از پارچه های ملانژ معمولا برای پوشاک ورزشی، خانگی و راحتی ، گرمکن و سویی شرت ، شلوار اسلش استفاده می‌شود و وجود الیاف پلی‌استر در این پارچه باعث درخشندگی و شفافیت رنگ‌های به کار رفته در پارچه می‌شود که این خاصیت بسیار مورد توجه خانم‌ها است.

چاپ روی این نوع تیشرت نیز همانند سایر محصولات پایارچاپ با انواع متد مختلف چاپ قابل انجام است. در چاپ سابلیمیشن روی این محصول امکان چاپ تصویر و طرح بدون محدودیت رنگ و به صورت دیجیتالی و تمام رنگ وجود دارد. (بیشتر…)

تی‌شرت‌های پنبه تمام از معمول‌ترین تیشرت‌هایی است که در بازار لباس و پوشاک آقایان استفاده می‌شود، این تی‌شرت از الیاف صد درصد طبیعی نخ پنبه تهیه شده است و به همین دلیل بسیار مناسب برای استفاده روزمره ، این نوع تی‌شرت بسیار خنک، سبک و به دلیل طبیعی بودن داری تن‌پوش زیبا است و هیچ حساسیتی برای پوست ایجاد نمی‌کند و سبب عدم تعریق بدن در زمان استفاده می‌شود.

یکی از بحث‌های اصلی استفاده از تی‌شرت پنبه تمام در موارد چاپی و تبلیغاتی محدودیت آن در چاپ طرح و عکس است که به طور معمول یا طرح به صورت تک رنگ در آن چاپ می‌شود یا چاپ طرح‌های چند رنگ به صورت لیبل انجام می‌شود و روی پارچه چسبیده می‌شود که این نوع چاپ ماندگار نخواهد بود و بعد از چندبار شستشو چاپ یا ازبین می‌رود یا افت کفیت پیدا می‌کند.

ما در پایارچاپ با بهره‌مندی از متدهای جدید و صنعتی چاپ اسکرین چند رنگ روی تی‌شرت تمام نخ این امکان را به ارمغان آورده‌ایم تا بدون هیچ محدودیت در رنگ و جنس لباس ، چاپی با کیفیت و ماندگاری تضمین شده را روی تی‌شرت نخ پنبه کامل انجام دهیم که با خیال راحت به شستشوی این تی‌شرت به همراه طرح چاپ‌ شده خودتان بپردازید. (بیشتر…)

در بین تی‌شرت‌های مورد استفاده در بازار لباس، تیشرت با پارچه جودن بسیار پرطرفدار است؛

این تی‌شرت به دلیل استفاده از پارچه بافته شده که در آن حالت دون دون وجود دارد به پارچه جودون در بازار معروف می‌باشد. سبک این پارچه مناسب استفاده برای تی شرت های با پوزیشن مجلسی است که جلوه خاص تری را به تی شرت می‌دهد و دارای تن‌پوش مناسبی است .

این نوع تی‌شرت به دلیل یقه‌دار بودن بیشتر مصارف مردانه دارد و برای استفاده‌های سازمانی و شرکتی بسیار مناسب است.

چاپ طرح رنگی روی این نوع جنس از تی‌شرت به دلیل جنس و بافت آن به صورت لیبل در شست‌شو و بلند مدت دچار شکستگی خواهد شد و ماندگار نیست، اما ما در پایارچاپ با استفاده از سایر متدهای صنعتی چاپ سیلک اسکرین، طرح چند رنگ شما را به صورت مستقیم روی این تی‌شرت چاپ کرده و به صورت کاملا پایدار و ماندگار چاپ را ارائه می‌دهیم.

(بیشتر…)