021-33785249 info@payarchap.com

چاپ پرچم

پرچم یکی از محصولاتی است که به شکل عمده در پایارچاپ تولید شده و با چاپ های اختصاصی عرضه میگردد.  پرچم های تولیدی در مجموعه پایارچاپ، در انواع گوناگونی میباشند، نظیر پرچم های تشریفات، پرچم های مذهبی، پرچم های ملل، پرچم های رو میزی، پرچم های سامورایی. هرکدام از پرچم های مذکور در جنس های متنوعی نظیر ساتن و مخمل و… تولید میشوند که بنا بر نوع پرچم قابل انتخاب میباشند.

هرکدام از پرچم های مذکور در جنس های متنوعی نظیر ساتن و مخمل و… تولید میشوند که بنا بر نوع پرچم قابل انتخاب میباشند.

چاپ های قابل اجرا بر روی پرچم ها نیز بسته به نوع آن متفاوت است، اما مقرون به صرفه ترین آنها چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن میباشد که در هر طرح و با هر سایزی قابل انجام است .

پرچم ها بنا بر کاربرد، در موارد مختلفی به کار گرفته می‌شوند، بطور مثال، از پرچم‌های مذهبی و سامورایی در ایام مذهبی به وفور استفاده می‌شود، چرا که آذین بندی مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی و خیابان ها به وسیله انواع بی‌شمار آنها صورت میگیرد که در طرح های بسیار متنوع با سایزهای گوناگون تولید و عرضه میشوند.

پرچم های رو میزی نیز تقریبا در تمام اداره جات، سازمان ها، هتل ها، رستوران ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند، چرا که قرارگیری یک پرچم پایه دار کوچک با چاپ لوگوی اختصاصی بر روی میزهای یک سازمان، رسمیت و شخصیت خاصی به محیط کار می‌بخشد و از آن گذشته، تبلیغاتی باوقار برای یک سازمان به حساب می‌آید.

پایارچاپ با تولید و چاپ انواع پرچم، قادر است تا نیازهای مشتریان خود را در هر سایزی و با هر تیراژی پاسخگو باشد، برای دریافت مشاوره پیرامون سفارش خود، با مشاوران ما تماس بگیرید.

هنگامی که به یک شرکت، موسسه، یا سازمان مراجعه میکنید و مقابل میز یک کارمند یا مدیر قرار میگیرید، پرچم رومیزی با چاپ طرح و لوگوی آن ارگان، یکی از اولین مواردی است که توجه شما را به خود جلب میکند. پرچم های رومیزی همواره یکی از اجزای میزهای اداری بوده و کارفرمایانی که به پرستیژ محیط کار خود اهمیت میدهند توجه ویژه ای به آن دارند.

پرچم های رو میزی تقریبا در تمام اداره جات، سازمان ها، بانک ها، هتل ها، رستوران ها و… مورد استفاده قرار میگیرند، چرا که قرارگیری یک پرچم پایه دار کوچک با چاپ لوگوی اختصاصی، بر روی میزهای یک سازمان، رسمیت و شخصیت خاصی به محیط کار میبخشد و از آن گذشته، تبلیغاتی با وقار برای یک سازمان به حساب می آید .

پرچم های رومیزی متشکل از یک پرچم از جنس ساتن، میله و پایه نگه دارنده است. حاشیه پرچم ها نیز مزین به ریشه هایی است که بنا بر طرح و رنگ های چاپ شده بر روی پرچم و نیز رنگ سازمانی ارگان مربوطه، قابل انتخاب است.

(بیشتر…)

پرچم سامورایی محصولی است که در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از این محصول، بسته به سایز آن در موراد مختلفی بکار برده میشود که آذین بندی های مذهبی و رسمی از جمله ی آنها است. کاربرد دیگر این محصول استفاده از آن در کاروان های مذهبی است که هم به صورت دستی در سایز بزرگ و هم بصورت کوله ای در سایز کوچکتر مورد استفاده قرار میگیرد.

پرچم های سامورایی در تنوع بالایی از جنس پارچه ها تولید میشوند، که بنا بر سفارش و نوع کاربرد آن انتخاب میشود، اما پر طرفدارترین آنها ساتن و مخمل است، که علاوه بر کیفیت خوب، از زیبایی و قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و قابلیت چاپ پذیری بالایی دارد .

چاپ های انجام پذیر بر روی این محصول بنا بر نوع نیاز مشتری انجام میگیرد، اما در اکثر موارد از متد چاپی، سیلک و سابلیمیشن استفاده میشود که به نوعی بهترین و مقرون به صرفه ترین متد به حساب می آیند.

مشاوران ما در پایار چاپ، در هر ساعتی از شبانه روز قادر به پاسخگویی مشتریان خود هستند و بنا بر نیاز آنها، بهترین پیشنهاد هایشان را  درختیارشان قرار خواهند داد.