چاپ پرچم – ثبت سفارش چاپ دیجیتال انواع پرچم

چاپ پرچم

پرچم یکی از محصولاتی است که به شکل عمده در پایارچاپ تولید شده و با چاپ های اختصاصی عرضه میگردد.  پرچم های تولیدی در مجموعه پایارچاپ، در انواع گوناگونی میباشند، نظیر پرچم های تشریفات، پرچم های مذهبی، پرچم های ملل، پرچم های رو میزی، پرچم های سامورایی. هرکدام از پرچم های مذکور در جنس های متنوعی نظیر ساتن و مخمل و… تولید میشوند که بنا بر نوع پرچم قابل انتخاب می‌باشند. چاپ های قابل اجرا بر روی پرچم ها نیز بسته به نوع آن متفاوت است، اما مقرون به صرفه ترین آنها چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن می‌باشد که در هر طرح و با هر سایزی قابل انجام است.

چاپ پرچم

پرچم ها بنا بر کاربرد، در موارد مختلفی به کار گرفته می‌شوند، بطور مثال، از پرچم‌های مذهبی و سامورایی در ایام مذهبی به وفور استفاده می‌شود، چرا که آذین بندی مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی و خیابان ها به وسیله انواع بی‌شمار آنها صورت میگیرد که در طرح های بسیار متنوع با سایزهای گوناگون تولید و عرضه میشوند.

هرکدام از پرچم های مذکور در جنس های متنوعی نظیر ساتن و مخمل و… تولید میشوند که بنا بر نوع پرچم قابل انتخاب میباشند.

پرچم‌های رو میزی نیز تقریبا در تمام اداره جات، سازمان ها، هتل ها، رستوران ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند، چرا که قرارگیری یک پرچم پایه دار کوچک با چاپ لوگوی اختصاصی بر روی میزهای یک سازمان، رسمیت و شخصیت خاصی به محیط کار می‌بخشد و از آن گذشته، تبلیغاتی باوقار برای یک سازمان به حساب می‌آید.

پایارچاپ با تولید و چاپ انواع پرچم، قادر است تا نیازهای مشتریان خود را در هر سایزی و با هر تیراژی پاسخگو باشد، برای دریافت مشاوره پیرامون سفارش خود، با مشاوران ما تماس بگیرید.

از چه چاپی برای چاپ پرچم استفاده میشود؟

چاپ های قابل اجرا بر روی پرچم ها نیز بسته به نوع آن متفاوت است، اما مقرون به صرفه ترین آنها چاپ سیلک و چاپ سابلیمیشن میباشد که در هر طرح و با هر سایزی قابل انجام است .

از پرچم‌های مذهبی در کجا استفاده میشود؟

از پرچم‌های مذهبی و سامورایی در ایام مذهبی به وفور استفاده می‌شود، چرا که آذین بندی مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی و خیابان ها به وسیله انواع بی‌شمار آنها صورت میگیرد که در طرح های بسیار متنوع با سایزهای گوناگون تولید و عرضه میشوند.

پرچم رومیزی چه کاربردی دارند؟

پرچم های رو میزی نیز تقریبا در تمام اداره جات، سازمان ها، هتل ها، رستوران ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند، چرا که قرارگیری یک پرچم پایه دار کوچک با چاپ لوگوی اختصاصی بر روی میزهای یک سازمان، رسمیت و شخصیت خاصی به محیط کار می‌بخشد.