021-33785249 info@payarchap.com

چاپ لباس رستورانی و آشپزی

استفاده از لباس کاری تمیز و بهداشتی، یکی از قوانینی است که میبایست در تمامی مراکز تهیه و سرو غذا رعایت شود. در این میان، رستوران هایی که از لباس هایی متحدالشکل برای پرسنل خود استفاده میکنند، از نظم و اعتباری بیشتری برخودار هستند.

این دست از محصولات شامل پیراهن رستورانی، شلوار، پیش بند، کلاه، لباس سرآشپز و کلاه سرآشپز میباشد. این گروه از لباس های کار، در اماکن مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند، نظیر کارخانجات تولیدی محصولات خوراکی، رستوران ها، فست فودها، آشپزخانه ها، قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی، نانوایی ها و …

علاوه بر آن، بسیاری از کارخانه جاتی که تامین مواد اولیه سایر مراکز تولیدی محصولات خوراکی را بر عهده دارند نیز از این محصول به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب در رستوران ها، نانوایی ها، قنادی ها بهره میگیرند .

لباس های رستورانی تولید شده در مجموعه پایارچاپ، در طرح های متنوع و عموما از جنس تترون و ترگال میباشد، اما بنا بر نیاز مشتری قابل تغییر است . رنگ بندی لباس ها نیز بنا بر خواست مشتری قابل سفارش است .

تمامی این محصولات زمانی به یک مرکز رسمیت میبخشد که چاپ طرح، نوشته و یا لوگوی اختصاصی آن مرکز نیز بر روی لباسها چاپ شود. پایارچاپ نسبت به چاپ انواع طرح و رنگ های مورد سفارش محدودیتی نداشته و چنانچه محصولات از پایارچاپ تهیه شود، چاپ آنها بصورت رایگان انجام خواهد شد. چنانچه کارگاه های تولیدی این نوع پوشاک نیاز به چاپ بر روی محصولات خود داشته باشند نیز، پایارچاپ با تعرفه هایی مناسب آمادگی هرگونه همکاری خواهد بود.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹