021-33785249 info@payarchap.com

چاپ لباس کار

لباس کار و لباس فرم از جمله ملزوماتی است که در ابتدای شروع هر نوع کسب و کاری، به منظور یکسان سازی پوشش کارکنان و نظم بخشیدن به محیط کار، مورد توجه کارفرمایان قرار میگیرد .

لباس های کار در اماکن گوناگونی نظیر کارخانجات، شرکت ها و موسسات خدماتی، رستوران ها، کارگاه ها و مراکز صنعتی، مدارس، فروشگاه ها و موارد بیشمار دیگری مورد استفاده قرار میگیرد و در انواع گوناگونی تولید و عرضه میشود، نظیر لباس های کار دو تکه(کاپشن و شلوار) ، لباس های یکسره(خلبانی) ، شلوار پیش بندی و دوبنده، لباس رستورانی، لباس های اداری و پرسنلی، لباس فرم مدارس، لباس های بیمارستانی و روپوش های پزشکی .

چاپ لوگو و طرح های اختصاصی بر روی لباس های فرم نیز، از جمله اقداماتی است که باعث رسمیت بخشیدن به محیط کار و پوشش کارکنان میشود و گذشته از آن، فرصت تبلیغاتی مناسب و درخور را برای معرفی کسب و کار ها بوجود میاورد.

بسته به نوع و جنس لباس کار، میتوان چاپ های گوناگونی را بر روی آنها اجرا نمود و از نظر رنگ بندی و سایز محدودیتی وجود نخواهد داشت .

پایار چاپ قابلیت تولید انواع لباس فرم های مذکور را در جنس ها، سایزبندی ها و رنگبندی های متنوع داراست و سفارش هایی که تعداد آنها حداقل 30 عدد باشد را به رایگان با چاپ اختصاصی تحویل خواهد داد. همچنین برای آن دسته از مشتریانی که لباس ها را خود تهیه نموده اند نیز، چاپ اختصاصی را با کیفیت و قیمتی ایده آل ارائه میدهد .
تولیدکنندگانی که در زمینه تولید لباس کار فعالیت میکنند نیز میتوانند جهت چاپ سفارشات خود با حداقل هزینه، با پایارچاپ همکاری نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.