چاپ لباس کار یکسره – سفارش چاپ روی انواع لباس

چاپ لباس کار یکسره

لباس کار از ملزومات هر حرفه میباشد که میبایست جهت ایمنی و بهداشت افراد مورد استفاده قرار بگیرد و لباس کار یکسره یکی از انواع پر مصرف لباس کارها میباشد. این نوع لباس کار در مواردی استفاده می‌شود که شخص نمی‌تواند از لباس کار دو تکه استفاده کند چرا که باعث دست و پا گیر بودن شده و ایمنی کار کاهش میابد.

متخصصان جوشکاری، برقکاری، نجاری و مکانیکی به خوبی با محاسن این نوع لباس کار آشنا هستند، چرا که در هنگام کار مزاحم آنها نخواهد بود. این محصول در طرح ها و رنگ های متنوعی، بنا بر نیاز مشتری، قابل تولید میباشد.

چاپ لباس کار

چاپ قابل انجام بر روی این لباس نیز محدودیتی از نظر تعداد رنگ و پیچیدگی طرح نخواهد داشت، کاملا قابل شست و شو بوده و بر اساس نوع سفارش قابل انتخاب خواهد بود.

لباس کار یکسره یا لباس کار خلبانی به عنوان یکی از لباس های پر استفاده در کارگاه های ساختمانی و یا در کارگاه های جوشکاری که دو تکه بودن لباس موجب دست و پا گیر بودن آن می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به علت پوشش کل تن بدون راه نفوذ از ریختن جوش های داغ به درون بدن و سوختگی ممانعت می‌نمایند.

این نوع لباس کار در مواردی استفاده می‌شود که شخص نمی‌تواند از لباس کار دو تکه استفاده کند

ما به تولید، چاپ و فروش لباس کار یکسره خلبانی در رنگ های مختلف می‌پردازیم و آرم و لوگوی شما را روی آن چاپ می‌نمائیم. کیفیت چاپ بر روی این لباس بالا می‌باشد و در چند رنگ قابلیت چاپ دارد که ترجیحا رنگ های روشن و علی الخصوص سفید نتیجه بهتری در چاپ خواهد داشت.

چاپ لباس کار یکسره

در حال حال حاضر لباس کار یکسره در رنگ های سبز تیره و آبی نفتی موجود می‌باشد. شما نیز می‌توانید با ارسال آرم و لوگوی خود نسبت به چاپ لباس کار یکسره مخصوص خود اقدام نمائید.

پایارچاپ با تولید انواع لباس کار، به ویژه لباس کارهای یکسره، آماده همکاری با تمامی کارگاه ها و کارخانجات صنعتی میباشد و برای مشتریانی که لباس های خود را از پایارچاپ تهیه می‌نمایند، چاپ ها را به رایگان اجرا خواهد نمود.

برای آن دسته از مشترانی که خود به تهیه لباس کار ها می‌پردازند و یا خود تولیدکننده هستند نیز خدمات و چاپ لباس ها را با بالاترین کیفیت، بیشترین سرعت و پایین ترین هزینه انجام داده و آماده هرگونه همکاری میباشد.

لباس کار یکسره در کجا مورد استفاده قرار میگیرد؟

لباس کار یکسره یا لباس کار خلبانی به عنوان یکی از لباس های پر استفاده در کارگاه های ساختمانی و یا در کارگاه های جوشکاری که دو تکه بودن لباس موجب دست و پا گیر بودن آن می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محاسن لباس کار یکسره چیست؟

متخصصان جوشکاری،  برقکاری، نجاری و مکانیکی به خوبی با محاسن این نوع لباس کار آشنا هستند، چرا که در هنگام کار مزاحم آنها نخواهد بود. این محصول در طرح ها و رنگ های متنوعی، بنا بر نیاز مشتری، قابل تولید میباشد.

کیفیت این چاپ چگونه است؟

کیفیت چاپ بر روی این لباس بالا می‌باشد و در چند رنگ قابلیت چاپ دارد که ترجیحا رنگ های روشن و علی الخصوص سفید نتیجه بهتری در چاپ خواهد داشت. در حال حال حاضر لباس کار یکسره در رنگ های سبز تیره و آبی نفتی موجود می‌باشد

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹