چاپ کاپشن و شلوار کار – ثبت سفارش چاپ دیجیتال کاپشن و شلوار کار

چاپ کاپشن و شلوار کار

تقریبا تمامی مراکز تولیدی و صنعتی ملزم به استفاده از  لباس کار هستند و در این میان، انتخاب یک لباس کار خوب با مقاومت بالا و قیمتی مناسب، از جمله نکاتی است که میبایست به آنها توجه نمود. میتوان گفت کاپشن و شلوار کار، از جمله پرطرفدارترین و پر مصرف ترین انواع لباس کارها میباشند.

از این نوع لباس کار، در کارخانجات و مراکز صنعتی، تعمیرگاه ها، شرکت های ساختمانی، شرکت های خدماتی و کارگاه های تولیدی به وفور استفاده میشود.  لباس کارهای تولید شده در مجموعه پایارچاپ، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و تمام نیازهای ایمنی افراد را در محیط های کاری براورده میسازد.

چاپ کاپشن و شلوار کار

چاپ انجام شده بر روی لباسکارها نیز از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. چرا که چاپ طرح و لوگوی اختصاصی بر روی لباس، میتواند به خوبی معرف کار باشد و به نوعی تبلیغاتی درخور را به همره داشته باشد . حال آنکه چاپ با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردا است و باید بتواند در دید افراد اثری مثبت به جای بگذارد.

از این نوع لباس کار، در کارخانجات و مراکز صنعتی، تعمیرگاه ها، شرکت های ساختمانی، شرکت های خدماتی و کارگاه های تولیدی به وفور استفاده میشود.

چاپ های قابل انجام بر روی لباس های کار در پایارچاپ، فراخور نوع لباس از انواع مختلف و کیفیت بالایی برخوردار بوده و در مقابل شست و شو و عوامل فیزیکی کاملا مقاوم است. لازم به ذکر است در سفارشاتی که لباس ها از مجموعه پایارچاپ تهیه میشوند، با چاپ رایگان تحویل داده خواهند شد.

تولیدکنندگان لباس کار نیر میتوانند جهت چاپ محصولات خود با پایارچاپ همکاری نمایند و از حیث کیفیت، سرعت و قیمت نیز خاطر جمع باشند.

مزیت لباس کار های پایار چاپ چیست؟

لباس کارهای تولید شده در مجموعه پایارچاپ، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و تمام نیازهای ایمنی افراد را در محیط های کاری براورده میسازد.

این نوع لباس کار در کجا استفاده میشود؟

از این نوع لباس کار، در کارخانجات و مراکز صنعتی، تعمیرگاه ها، شرکت های ساختمانی، شرکت های خدماتی و کارگاه های تولیدی به وفور استفاده میشود. 

کیفیت چاپ لباس کار در پایار چاپ چگونه است؟

چاپ های قابل انجام بر روی لباس های کار در پایارچاپ، فراخور نوع لباس از انواع مختلف و کیفیت بالایی برخوردار بوده و در مقابل شست و شو و عوامل فیزیکی کاملا مقاوم است.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹