پرچم سامورایی چیست؟

پرچم سامورایی
سحر فرد ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ 0

یکی از پرطرفدار ترین مدل های پرچم ساحلی و اهتزاز، پرچم سامورایی است که عموماً در تشریفات و یا برگزاری مراسمات و یا در مسیرهایی که وزش باد وجود دارد از آن بیشتر استفاده می‌‌کنند. پرچم های سامورایی از متریال‌های مختلفی ساخته می‌شود و چون به‌ صورت مستقیم در معرض نور خورشید، وزش باد و رطوبت قرار دارند باید از بهترین پارچه و پایه برای آنها استفاده کرد. نصب آسانی دارد. اما درصورتی‌که ارتفاع آن زیاد باشد نیاز به نصب توسط دو شخص خواهد داشت.

قیمت پرچم سامورایی

میتوانید طراحی پرچم سامورایی را به تیم متخصص طراح گرافیک پایار چاپ بسپارید تا شما را در داشتن تبلیغاتی کارآمد و جذاب همراهی نموده و بهترین خروجی را با بکارگیری دستگاه های مدرن چاپ خدمتتان ارائه دهد. پایار چاپ سفارش شما را بسته به وضعیت کار و تعداد طی 3 روز کاری آماده تحویل و ارسال به مقصد مورد نظر می‌نماید. جهت دریافت لیست قیمت چاپ پرچم سامورایی حتما با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

طراحی پرچم سامورایی را به تیم متخصص طراح گرافیک پایار چاپ بسپارید تا شما را در داشتن تبلیغاتی کارآمد و جذاب همراهی نموده و بهترین خروجی را با بکارگیری دستگاه های مدرن چاپ خدمتتان ارائه دهد.

سفارش عمده پرچم عمودی اهتزاز

یکی از مهم‌ترین نکات در مورد این محصول، امکان خرید عمده پرچم اهتزاز است که در این صورت قیمت نهایی برای شرکت‌ها، مجموعه‌های دولتی و خصوصی کم‌تر خواهد شد. در حال حاضر پایار چاپ یکی از عرضه‌کنندگان و تولیدکنندگان مستقیم و بدون واسطه انواع پرچم‌های اهتزازی با امکان سفارش طرح و خرید عمده در بازار است.

به‌عنوان جمع‌بندی باید خاطرنشان شویم که پرچم سامورایی به مدل‌های عمودی شکلی گفته می‌شود که در مسیرها، ورودی‌ها، کنار ساختمان‌ها و شرکت‌ها، کارخانه‌ها و سازمان‌ها و یا حتی اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها نصب می‌شوند. طول آن‌ها زیاد است و بر اساس نیاز هم در مدل‌های محرمی، مناسبتی، کشوری و ملی و هم در طرح‌های سازمانی، برندی و ارگانی تولید و طراحی می‌شوند.

پرچم های سامورایی از چه چیزی ساخته می‌شود؟

پرچم های سامورایی از متریال‌های مختلفی ساخته می‌شود و چون به‌ صورت مستقیم در معرض نور خورشید، وزش باد و رطوبت قرار دارند باید از بهترین پارچه و پایه برای آنها استفاده کرد. نصب آسانی دارد. اما درصورتی‌که ارتفاع آن زیاد باشد نیاز به نصب توسط دو شخص خواهد داشت.

سفارش پرچم چند روزه آماده می‌شود؟

پایار چاپ سفارش شما را بسته به وضعیت کار و تعداد طی 3 روز کاری آماده تحویل و ارسال به مقصد مورد نظر می‌نماید. جهت دریافت لیست قیمت چاپ پرچم سامورایی حتما با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

دیدگاه کاربران