چاپ تی شرت پنبه ای – ثبت سفارش چاپ انواع تی شرت

چاپ تی شرت پنبه ای
سحر فرد ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ 0

چاپ تی شرت پنبه و نخ پنبه یکی از پرفروشترین مدل های چاپ تی شرت مجموعه پایار چاپ هست. مناسب بودن پارچه برای 100% نخ پنبه برای استفاده در تمام فصول سال، مخصوصا در تابستان مهمترین دلیل فروش بالای این مدل تیشرت هست. دلیل دوم اینکه چاپ تی شرت نخی از استقبال زیادی برخورداره، رنگ بندی پارچه نخی هستش که هم برای استفاده شخصی و هم برای رنگ سازمانی از این نوع تیشرت استفاده می‌شود. اگر نیاز به چاپ تی شرت پنبه ای برای کودکان تا بزرگسالان رو دارید، مدل تیشرت نخ پنبه کلاسیک بهترین انتخاب برای شما هست. نسبت به بودجه ای که دارین و نیازتون می‌تونید از بین مدل های چاپ موجود انتخاب کنید.

چاپ روی تیشرت مشکی پنبه ای یقه گرد به صورت ۳ روش امکان پذیر می باشد:

  1. چاپ لیبلی پرسی (دارای بکگراند | تمام رنگی | سایز چاپ نهایتا A4 )
  2. چاپ کاتری ( بدون بکراند | تک رنگ | سایز چاپ نهایتا ۳۶x36 )
  3. چاپ مدیا ( بدون بکگراند | تمام رنگی | سایز چاپ نهایتا ۳۶x36 )

چاپ تی شرت پنبه ای

همان طور که در گزینه های بالا به طور خلاصه توضیح داده شده روش اول چاپ لیبلی پرسی می‌باشد. در چاپ لیبلی عکس با بکگراند گوشه دار می‌باشد ولی محدودیت رنگی در چاپ وجود ندارد. چاپ لیبلی کمترین مقاومت در برابر شستشو را نسبت به دو روش چاپ دیگر دارد.

در چاپ لیبلی عکس با بکگراند گوشه دار می‌باشد ولی محدودیت رنگی در چاپ وجود ندارد.

روش دوم چاپ کاتری است، در چاپ کاتری فقط یک نکته ضعیف وجود دارد و آن هم این است که طرح می‌بایست داری تک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده و جدا از هم تشکیل شده باشد ولی چاپ بدون بکگراند بوده و محدودیت سایز چاپی هم وجود ندارد و تا سایز ۳۶x36 امکان چاپ وجود دارد و این روش چاپ برای امور شرکتی و تبلیغاتی مناسب می‌باشد و بهترین و بالاترین ماندگاری چاپ و رنگ را دارد ( نوع چاپ مشابه لباس های ورزشی است).

روش سوم هم چاپ مدیا است. در چاپ مدیا نوع چاپ تمام رنگی و به صورت لیبلی روی تیشرت انجام می‌شود با این تفاوت که در صورت امکان و نداشتن زمینه تصویر شما کار بدون بکگراند و دوربری شده روی تیشرت قرار می گیرد و محدودیت سایز چاپ هم ندارد فقط در چاپ مدیا توجه به چند نکته حائز اهمیت است اول اینکه کیفیت چاپ این روش به مراتب نسبت به دو روش دیگر بالاتر است و دوم اینکه چاپ تا سایز A3 و بدون بکگراند در این روش مقدور می‌باشد.

چاپ تی شرت پنبه ای یقه گرد در پایار چاپ در ۹ رنگ متنوع و جذاب قابل انجام است. البته برای سفارشات کمتر از ۵۰ عدد در حال حاضر فقط امکان ثبت سفارش تیشرت سفید پنبه ای | تیشرت پنبه ای مشکی | تیشرت قرمز پنبه ای قابل انجام است. پارچه پنبه ی دوخته شده ی تیشرت های مجموعه از پنبه با کیفیت و درجه یک تهیه می‌شود و یقه تیشرت های سفید و مشکی از جنس خود پارچه تیشرت ( از جنس خود تیشرت – کش باف نیست ) می‌باشد.

چرا نخ پنبه مناسب ترین جنس برای تیشرت است؟

مناسب بودن پارچه برای 100% نخ پنبه برای استفاده در تمام فصول سال، مخصوصا در تابستان مهمترین دلیل فروش بالای این مدل تیشرت هست. دلیل دوم اینکه چاپ تی شرت پنبه ای و نخی از استقبال زیادی برخوردار است.

چاپ کاتری چیست؟

روش دوم چاپ کاتری است، در چاپ کاتری فقط یک نکته ضعیف وجود دارد و آن هم این است که طرح می‌بایست داری تک رنگ باشد و یا از رنگ های تفکیک شده و جدا از هم تشکیل شده باشد ولی چاپ بدون بکگراند بوده و محدودیت سایز چاپی هم وجود ندارد و تا سایز ۳۶x36 امکان چاپ وجود دارد

چاپ مدیا چگونه انجام می‌شود؟

روش سوم هم چاپ مدیا است. در چاپ مدیا نوع چاپ تمام رنگی و به صورت لیبلی روی تیشرت انجام می‌شود با این تفاوت که در صورت امکان و نداشتن زمینه تصویر شما کار بدون بکگراند و دوربری شده روی تیشرت قرار می گیرد و محدودیت سایز چاپ هم ندارد فقط در چاپ مدیا توجه به چند نکته حائز اهمیت است اول اینکه کیفیت چاپ این روش به مراتب نسبت به دو روش دیگر بالاتر است.

دیدگاه کاربران