چاپ لباس کارگاه؛ ثبت سفارش چاپ انواع لباس

چاپ لباس کارگاه
سحر فرد ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ 0

لباسکار تبلیغاتی یکی از روش‌های تبلیغی برای بازاریابی می‌باشد. لباس کار تبلیغاتی محلی برای چاپ نام برند شما می باشد و می‌توان آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی در اختیار کارگاه ها و کارخانجات گذاشت و با طراحی خاص، یک لباس کار بی‌نظیر تولید نمود.

در واقع بسیاری از شرکت ها و کارگاه ها می‌توانند با چاپ شعار شرکت یا لوگوی تجاری شرکت روی لباس کار پیام خود را به مخاطب انتقال دهند. امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که کار طراحی و چاپ لوگو روی لباس کار را انجام می‌دهند. چاپ های ابتدایی و قدیمی تر معمولا از نوع چاپ سیلک بودند. محدودیت این نوع چاپ در تعداد، رنگ و ماندگاری سبب شد تا کم کم استفاده از این چاپ کنار گذاشته شود و از روش های جدید تری برای چاپ روی لباس کار استفاده شود.

چاپ کاتری لباس کارگاه

این نوع چاپ جز جدیدترین چاپ های موجود در بازار است که دوام آن کم تر از چاپ سیلک است. از جمله مزایای این نوع چاپ به نسبت چاپ سیلک می‌توان به کوتاه تر بودن زمان چاپ کلیشه به نسبت سیلک اشاره کرد.

. محدودیت این نوع چاپ در تعداد، رنگ و ماندگاری سبب شد تا کم کم استفاده از این چاپ کنار گذاشته شود و از روش های جدید تری برای چاپ روی لباس کار استفاده شود.

انواع لباس کارگاه

لباس کارگاه کاپشن و شلوار

جنس پارچه و رنگ قسمت های مختلف لباس کار بر اساس نیاز مشتری و سفارش قابل تغییر می‌باشد.

لباس کار دوبنده (شلوار بندی)

جنس پارچه و رنگ قسمت های مختلف لباسکار بر اساس نیاز مشتری و سفارش قابل تغییر می‌باشد.

لباسکار روپوش و پیشبند

تعداد جیب و جنس پارچه بر اساس نیاز مشتری قابل تغییر می‌باشد.

تیشرت تبلیغاتی

رنگ و جنس پارچه قابل تغییر میباشد.

چاپ لباس کار چه مزیتی دارد؟

در واقع بسیاری از شرکت ها و کارگاه ها می‌توانند با چاپ شعار شرکت یا لوگوی تجاری شرکت روی لباس کار پیام خود را به مخاطب انتقال دهند. امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که کار طراحی و چاپ لوگو روی لباس کار را انجام می‌دهند.

چاپ کاتری چ مزایایی دارد؟

این نوع چاپ جز جدیدترین چاپ های موجود در بازار است که دوام آن کم تر از چاپ سیلک است. از جمله مزایای این نوع چاپ به نسبت چاپ سیلک می‌توان به کوتاه تر بودن زمان چاپ کلیشه به نسبت سیلک اشاره کرد.

دیدگاه کاربران