چاپ سربند – ثبت سفارش چاپ انواع سربند

چاپ سربند

همه ی ما از همان ابتدای کودکی، زمانی که تازه به راه افتاده بودیم و دست در دست والدینمان به هیئات و دسته‌های عزاداری میرفتیم، سربندهای محرمی را به یاد داریم. گویی این محصول جزیی جدا نشدنی از خاطراتمان است، اما همچنان که قد کشیدیم و بزرگتر شدیم، از بقچه های عزاداری محرممان حذف نشد .

سربند محرمی از جمله محصولاتی است که هر ساله به صورت انبوه توسط مجموعه پایارچاپ تولید شده و باطرح ها و چاپ هایی خلاقانه روانه بازار میشود. علاوه بر محرم، سربند در رویدادهای دیگری نیز مورداستفاده قرار میگیرد، از جمله راهپیمایی‌ها و مناسبت های گوناگون که با استقبال خوبی مواجه می‌شود.

چاپ سربند

این نوع از سربندها کاربردهای غیر مذهبی نیز داشته و برای مراسمات غیر مذهبی مانند افتتاحیه‌ها و مراسمات رسمی و تیم‌های مختلف هماهنگ و استقبال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محصول عموما از جنس ساتن می‌باشد، اما در مصارف مختلف و با توجه به سلیقه و خواسته مشتری میتواند از اجناس متنوعی تولید شود و به دو شکل گره ای و کشی در اختیار آنها قرار گیرد.

سربندهای تولید شده در پایارچاپ با چاپ های گوناگونی از جمله سیلک و سابلیمیشن عرضه میگردند و از حیث کیفیت و قیمت بسیار مناسب است. از سوی دیگر، هیئات و موسسات مذهبی، و یا سازمان های گوناگون میتوانند سربندهای خود را با چاپ سفارشی دریافت نمایند، بدین شکل که لوگو و یا طرح مد نطر خود را نیز بر روی سربندهای خود چاپ نمایند .

چاپ سربند
چاپ سربند

نکته مهمی که در انتخاب نوع سربند در خرید آن باید توجه داشت این است که در صورتی که بخواهید سربند به یکی از دو روش چاپ داشته باشید باید توجه کنید که در صورت داشتن طرح دلخواه برای چاپ به روش سیلک باید سفارشات به تعداد بالا صورت بگیرد تا هزینه چاپ به صرفه شود در غیر این صورت روش چاپ سربند دیجیتال مناسب ترین روش از لحاظ هزینه می‌باشد.

سربند مذهبی معمولا دارای سایز  استانداردی می‌باشد، نکته ای که هنگام خرید قابل توجه است متن چاپ شده بر روی سربند می‌باشد. پایار چاپ دارای نمونه های متعددی از متن چاپ شده بر روی سربند ها می‌باشد که هنگام خرید می‌توانید آنها را انتخاب نمایید، اما شما می‌توانید به صورت کاملا سفارشی متن خود را برای ما بفرستید تا ما با بهترین کیفیت آن را بر روی سربند چاپ کنیم.

مجموعه پایارچاپ، قابلیت تولید و چاپ انواع سربند را در طرح هایی بسیار متنوع در هر تیراژی داراست و متضمن کیفیت و سرعت در تحویل سفارشات مشتریان خود خواهد بود.

کاربرد سربند چیست؟

این نوع از سربند ها کاربرد های غیر مذهبی نیز داشته و برای مراسمات غیر مذهبی مانند افتاحیه ها و مراسمات رسمی و تیم های مختلف هماهنگ و استقبال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جنس پارچه سربند از چیست؟

این محصول عموما از جنس ساتن می‌باشد، اما در مصارف مختلف و با توجه به سلیقه و خواسته مشتری میتواند از اجناس متنوعی تولید شود و به دو شکل گره ای و کشی در اختیار آنها قرار گیرد.

سایز سربند ها چه اندازه است؟

سربند مذهبی معمولا دارای سایز  استانداردی می‌باشد، نکته ای که هنگام خرید قابل توجه است متن چاپ شده بر روی سربند می‌باشد. پایار چاپ دارای نمونه های متعددی از متن چاپ شده بر روی سربند ها می‌باشد که هنگام خرید می‌توانید آنها را انتخاب نمایید.

نمونه کارها

سربند محرم

سربند علی اصغر

سربند یا زهرا

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹