چاپ خمیر امولوسیون

چاپ خمیر امولوسیون

خمیر امولوسیون چاپ که متشکل از چند ماده شامل بیندر، غلظت دهنده، اوره، نرم کننده، آب و مواد دیگر است، یکی از متداول ترین رنگ های مصرفی در متد سیلک اسکرین است، چرا که میتوان با آن انواع طرح ها را با تعداد رنگ های مختلفی اجرا کرد.

این رنگ در اصطلاح آب شور بوده و به نوعی ساده ترین رنگی است که میتوان با آن چاپ سیلک را بر روی انواع پاچه و لباس اجرا نمود، در عین حال، این رنگ از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با درجه های کیفی گوناکونی در بازار وجود دارد.

این نوع رنگ، به راحتی میتواند با جوهرهای خاص خود، به طیف وسیعی از رنگ ها تبدیل شود و از این بابت مشکلی در میان نباشد، همچنین میتوان از رنگدانه های پیگمنت نیز برای رنگ بخشیدن به آن استفاده کرد، اما برای تهیه رنگ به وسیله این رنگدانه ها پروسه خاصی وجود دارد که بهتر است از همان جوهر های آماده استفاده کرده و در چاپ های چند رنگ از آنها بهره برد.

این رنگ در اصطلاح آب شور بوده و به نوعی ساده ترین رنگی است که میتوان با آن چاپ سیلک را بر روی انواع پاچه و لباس اجرا نمود

خمیر امولوسیون برای پارچه هایی که دارای رنگ های روشن هستند بسیار مناسب است، اما برای پارچه های تیره میبایست از رنگ سفیدی استفاده نمود که در بازار عموما با نام اورینت از آن یاد میشود، این رنگ نیز آبشور بوده و با جوهرهای رنگ دهی به سادگی ترکیب شده و طیف بسیاری از رنگ ها را در اختیار قرار میدهد.

این نوع از رنگ ها در برابر شست و شو بسیار مقاوم است و با مواد شوینده از بین نخواهد رفت، همچنین از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و به راحتی دچار شکستگی و کدری نخواهد شد.

خمیر امولوسیون چیست؟

خمیر امولوسیون چاپ که متشکل از چند ماده شامل بیندر، غلظت دهنده، اوره، نرم کننده، آب و مواد دیگر است، یکی از متداول ترین رنگ های مصرفی در متد سیلک اسکرین است.

رنگ آن چگونه است؟

این نوع رنگ، به راحتی میتواند با جوهرهای خاص خود، به طیف وسیعی از رنگ ها تبدیل شود و از این بابت مشکلی در میان نباشد، همچنین میتوان از رنگدانه های پیگمنت نیز برای رنگ بخشیدن به آن استفاده کرد.

خمیر امولوسیون برای چه پارچه هایی مناسب است؟

خمیر امولوسیون برای پارچه هایی که دارای رنگ های روشن هستند بسیار مناسب است، اما برای پارچه های تیره میبایست از رنگ سفیدی استفاده نمود که در بازار عموما با نام اورینت از آن یاد میشود.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹