سایر محصولات

مجموعه پایارچاپ در این دسته بندی، محصولاتی را عرضه میدارد که هرکدام مخاطبان خاص خود را دارند. این محصولات به صورت تک و تعداد قابل ارائه بوده و شامل: شال و روسری، تابلوفرش، ساک دستی پارچه ای، سایه بان ماشین، کلاه لبه دار و جوراب میباشند.

تمامی محصولات فوق با کیفیتی ایده آل تولید میشوند و گاها بسته به نوع کارایی هرکدام قابل تغییر میباشند. این محصولات از قابلیت چاپ پذیری بالایی برخوردار هستند که به صورت عمومی و اختصاصی قابل اجرا است. شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به تولید و یا چاپ هرکدام از محصولات مدکور، با مشاوین ما تماس حاصل نموده و از مشاوره های تکمیلی برخوردار شوید.

شال و روسری های تولیدی، بطور معمول از جنس پلی استر پنبه میباشند. سازمان ها و اداره جاتی که کارکنان آنها خانم میباشند، به راحتی میتوانند با یکسان سازی شال و روسری کارکنان و چاپ طرح و لوگوی اختصاصی خود، قدمی مثبت جهت یکسان سازی پوشش منابع انسانی خود بردارند. همچنین تولیدکنندگان و فروشندگان شال و روسری میتوانند با چاپ طرحی خاص و نقشی زیبا بر روی محصولاتشان، فروش خود را نسبت به رقبای خود ارتقا بخشیده و فاصله ای درخور توجه در بازار رقابت امروز کسب کنند.

تابلوفرش نیز از جمله محصولات جدیدی است که میتواند هدیه ای مناسب و متفاوت در نظر گرفته شود. چاپ بر روی این محصل با استفاده از متد سابلیمیشن قابل انجام است و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است.

ساک دستی پارچه ای محصولی است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار میگیرد، چرا که با آسیب رساندن ساک های نایلونی موجب شده تا فرهنگ استفاده از ساک دستی های پارچه ای در میان مردم رواج پیدا کند و جایگزین آنها شود. شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه هایی که به دنبال تبلیغاتی مفید و ماندگار هستند، ساک دستی های پارچه ای پیشنهاد بسیار مناسبی برای آنها میباشد. این محصول در جنس های سوزنی و برزنت و در سایزهای متفاوت (15×20 تا 70×55 ) و در گرماژهای 60 و 90 با رنگبندی های متفاوت قابل تولید و عرضه میباشد. این محصولات به دو صورت عمومی و اختصاصی جهت هدایای تبلیغاتی قابل چاپ میباشد و میتوان هر نوع طرح و نقشی را بر روی آنها اجرا نمود.

جوراب از جمله محصولاتی است که به تازگی به جمع محصولات پایارچاپ اضافه شده است و قابلیت چاپ در تمام سطح آن را داراست. این نوع جورب از کیفیت بالایی برخوردار است و با طرح های متفاوتی که بر روی آنها چاپ میشد، میتواند از فروش بالایی برخوردار باشد.

مجموعه پایار چاپ اقدام به تولید و چاپ انواع کلاه لبه دار نیز نموده است. این محصول عموما از جنس فلامنت و کتان میباشد و میتوان با استفاده از انواع متدهای چاپی، طرح های گوناگونی را بر روی آنها اجرا نمود. شرکت های ساختمانی، کارگاه های صنعتی، رستوران ها و فست فودها، غرفه های نمایشگاهی و فعالان محیط زیست از جمله مشتریانی هستند که از این محصول به خوبی استقبال میکنند.

مجموعه پایار چاپ اقدام به تولید و چاپ انواع کلاه لبه دار نیز نموده است.

کلاه لبه دار را میتوان جزو محصولاتی دانست که در عین سادگی از بار تبلیغاتی بالایی برخوردار است، چرا که با چاپ طرح و لوگوی اختصاصی، میتوان به راحتی یک محصول، شرکت، پویش و یا یک حرکت جمعی را تبلیغ نمود.

این محصول عموما از جنس فلامنت و کتان میباشد و میتوان با استفاده از انواع متدهای چاپی، طرح های گوناگونی را بر روی آنها اجرا نمود.

شرکت های ساختمانی، کارگاه های صنعتی، رستوران ها و فست فودها، غرفه های نمایشگاهی و فعالان محیط زیست از جمله مشتریانی هستند که از این محصول به خوبی استقبال میکنند.

پایارچاپ برای چاپ بر روی این محصول نیز محدودتی از نظر نوع و تعداد رنگ های طرح نخواهد داشت و میتواند هر تعدادی از آن را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹