چاپ تی شرت ملانژ

چاپ تیشرت ملانژ

تی شرت ملانژ ساخته شده از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی است که در بازار به رنگ طوسی کم رنگ دیده می‌شود، این تی‌شرت نیز در دسته تی‌شرت‌های خوش قیمت قرار می‌گیرد و امکان چاپ طرح شما روی آن وجود دارد، رنگ طوسی و غیر یکنواخت تی‌شرت‌های ملانژ سبب شده که این نوع لباس زیبایی خاصی داشته باشد که این زیبایی بعد چاپ طرح مورد نظر دو چندان خواهد شد .

از پارچه های ملانژ معمولا برای پوشاک ورزشی، خانگی و راحتی ، گرمکن و سویی شرت ، شلوار اسلش استفاده می‌شود و وجود الیاف پلی‌استر در این پارچه باعث درخشندگی و شفافیت رنگ‌های به کار رفته در پارچه می‌شود که این خاصیت بسیار مورد توجه خانم‌ها است.

از پارچه های ملانژ معمولا برای پوشاک ورزشی، خانگی و راحتی ، گرمکن و سویی شرت ، شلوار اسلش استفاده می‌شود

چاپ روی این نوع تیشرت نیز همانند سایر محصولات پایارچاپ با انواع متد مختلف چاپ قابل انجام است. در چاپ سابلیمیشن روی این محصول امکان چاپ تصویر و طرح بدون محدودیت رنگ و به صورت دیجیتالی و تمام رنگ وجود دارد.

چاپ انجام شده در این جنس از تی‌شرت به صورت کاملا پایدار بوده و به هیچ وجه خراب نخواهد شد و هیچ نگرانی‌ای بابت از بین رفتن چاپ در بلند مدت وجود ندارد.

یکی از بخش‌های پایارچاپ مختص طراحی و تولید این نوع تی‌شرت در بهترین کیفیت و سایزهای گوناگون است که آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

تیشرت ملانژ از چه ترکیبی ساخته شده است؟

تی شرت ملانژ ساخته شده از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی است که در بازار به رنگ طوسی کم رنگ دیده می‌شود، این تی‌شرت نیز در دسته تی‌شرت‌های خوش قیمت قرار می‌گیرد.

از پارچه ملانژ در کجا استفاده میشود؟

از پارچه های ملانژ معمولا برای پوشاک ورزشی، خانگی و راحتی ، گرمکن و سویی شرت ، شلوار اسلش استفاده می‌شود و وجود الیاف پلی‌استر در این پارچه باعث درخشندگی و شفافیت رنگ‌های به کار رفته در پارچه می‌شود

کیفیت چاپ در این جنس چگونه است؟

چاپ انجام شده در این جنس از تی‌شرت به صورت کاملا پایدار بوده و به هیچ وجه خراب نخواهد شد و هیچ نگرانی‌ای بابت از بین رفتن چاپ در بلند مدت وجود ندارد.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹