021-33785249 info@payarchap.com

چاپ سربند

همه ی ما از همان ابتدای کودکی، زمانی که تازه به راه افتاده بودیم و دست در دست والدینمان به هیئات و دسته های عزاداری میرفتیم، سربندهای محرمی را به یاد داریم. گویی این محصول جزیی جدا نشدنی از خاطراتمان است، اما همچنان که قد کشیدیم و بزرگتر شدیم، از بقچه های عزاداری محرممان حذف نشد .

سربند محرمی از جمله محصولاتی است که هر ساله به صورت انبوه توسط مجموعه پایارچاپ تولید شده و باطرح ها و چاپ هایی خلاقانه روانه بازار میشود. علاوه بر محرم، سربند در رویدادهای دیگری نیز مورداستفاده قرار میگیرد، از جمله راهپیمایی ها و مناسبت های گوناگونی نظیر هفته بسیج که با استقبال خوبی مواجه میشود.

این محصول عموما از جنس ساتن میباشد، اما در مصارف مختلف و با توجه به سلیقه و خواسته مشتری میتواند از اجناس متنوعی تولید شود و به دو شکل گره ای و کشی در اختیار آنها قرار گیرد.

سربندهای تولید شده در پایارچاپ با چاپ های گوناگونی از جمله سیلک و سابلیمیشن عرضه میگردند و از حیث کیفیت و قیمت بسیار مناسب است. از سوی دیگر، هیئات و موسسات مذهبی، و یا سازمان های گوناگون میتوانند سربندهای خود را با چاپ سفارشی دریافت نمایند، بدین شکل که لوگو و یا طرح مد نطر خود را نیز بر روی سربندهای خود چاپ نمایند .

 

چاپ سربند

چاپ سربند

 

مجموعه پایارچاپ، قابلیت تولید و چاپ انواع سربند را در طرح هایی بسیار متنوع در هر تیراژی داراست و متضمن کیفیت و سرعت در تحویل سفارشات مشتریان خود خواهد بود.

نمونه کارها

سربند محرم

سربند علی اصغر

سربند یا زهرا

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹