چاپ تی شرت جودن

چاپ تی شرت جودن

در بین تی‌شرت‌های مورد استفاده در بازار لباس، تیشرت با پارچه جودن بسیار پرطرفدار است؛

این تی‌شرت به دلیل استفاده از پارچه بافته شده که در آن حالت دون دون وجود دارد به پارچه جودون در بازار معروف می‌باشد. سبک این پارچه مناسب استفاده برای تی شرت های با پوزیشن مجلسی است که جلوه خاص تری را به تی شرت می‌دهد و دارای تن‌پوش مناسبی است.

این نوع تی‌شرت به دلیل یقه‌دار بودن بیشتر مصارف مردانه دارد و برای استفاده‌های سازمانی و شرکتی بسیار مناسب است.

این نوع تی‌شرت به دلیل یقه‌دار بودن بیشتر مصارف مردانه دارد و برای استفاده‌های سازمانی و شرکتی بسیار مناسب است.

چاپ طرح رنگی روی این نوع جنس از تی‌شرت به دلیل جنس و بافت آن به صورت لیبل در شست‌شو و بلند مدت دچار شکستگی خواهد شد و ماندگار نیست، اما ما در پایارچاپ با استفاده از سایر متدهای صنعتی چاپ سیلک اسکرین، طرح چند رنگ شما را به صورت مستقیم روی این تی‌شرت چاپ کرده و به صورت کاملا پایدار و ماندگار چاپ را ارائه می‌دهیم.

ویژگی تیشرت یقه دار تبلیغاتی

همانطور که ابتدا نیز اشاره کردیم نیاز به داشتن یک پوشش یکدست همراه با عنصر هویتی یکی از اقداماتی است که کسب و کارها و برند های مختلف برای معرفی خود به مخاطبین انجام می‌دهند. در میان انواع چاپ تیشرت یکی از مواردی که بیش از بقیه مورد استفاده شرکت ها و کسب و کارهای مختلف قرار می‌گیرد، تیشرت یقه دار تبلیغاتی بوده که دارای سایز و رنگبندی مختلفی است.

محدودیتی در چاپ رنگ در این مودل وجود ندارد و طیف متنوع از انتخاب رنگ های گوناگون نیز کمک می‌نماید تا محصول نهایی به عناصر هویتی سازمان نزدیک تر باشد.

تی‌شرت‌های جودون به دلیل جنس مناسب از الیاف طبیعی و خنک بودن باعث عدم تعریق، عدم تغییر رنگ، عدم آبروی و حساسیت می‌گردد و شستشو و اتوی آن نیز بسیار راحت می‌باشد. همینطور کیفیت بالا و استاندارد تی‌شرت سبب خوش فرم ایستادن و تن‌پوش جذاب می‌گردد.

پایارچاپ با دارا بودن توان صنعتی چاپ، این امکان را دارد تا طرح مورد نظر شما را در هر سایزی روی این جنس تی‌شرت چاپ کند، نوع چاپ روی این تی‌شرت بر اساس نیاز شما و راهنمایی مشاوران ما تایین خواهد شد.

جنس این تیشرت چگونه است؟

این تی‌شرت به دلیل استفاده از پارچه بافته شده که در آن حالت دون دون وجود دارد به پارچه جودون در بازار معروف می‌باشد.

تی‌شرت‌های جودون چه جنسی دارند؟

تی‌شرت‌های جودون به دلیل جنس مناسب از الیاف طبیعی و خنک بودن باعث عدم تعریق، عدم تغییر رنگ، عدم آبروی و حساسیت می‌گردد و شستشو و اتوی آن نیز بسیار راحت می‌باشد.

چاپ طرح رنگی روی این جنس امکان پذیر است؟

چاپ طرح رنگی روی این نوع جنس از تی‌شرت به دلیل جنس و بافت آن به صورت لیبل در شست‌شو و بلند مدت دچار شکستگی خواهد شد و ماندگار نیست، اما ما در پایارچاپ با استفاده از سایر متدهای صنعتی چاپ سیلک اسکرین، طرح چند رنگ شما را به صورت مستقیم روی این تی‌شرت چاپ کرده

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹