021-33785249 info@payarchap.com

کیسه خواب

اگر اهل مسافرت و طبیعت گردی باشید، قطعا شب ها هنگام خواب نیاز به یک لحاف و تشک گرم و نرمی که در عین حال جاگیر هم نباشد را احساس کرده اید!

کیسه خواب محصولی است که به همین منظور طراحی و تولید شده است! کیسه خواب ها انواع مختلفی دارند و بنا بر جنس و محتویات داخلی آنها، قادر هستند که در دماهای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و افراد را از سرما محفوظ نگه دارند.

کسانی که به طور مداوم به مسافرت، طبیعت گردی، آفرود و کوهنوردی میپردازند، همواره این محصول را به عنوان یکی از ملازم اصلی سفر خود میدانند و از آن غافل نیستند.

مسافرانی که در اربعین حسینی نیز در این پیاده روی معنوی قدم میگذارند، بی شک یکی از اصلی ترین نیازهای آنان، داشتن خوابی آرام و آسوده میباشد و با توجه به تراکم بسیار بالای جمعیتی که وجود دارد، شاید همیشه از جای خواب مناسبی برخوردار نباشند، و یا حمل کالاهای خوابی مانند پتو در طول مسیر برای آنها خسته کننده باشد.

در این میان داشتن یک کیسه خواب مناسب، کم جا و سبک، تضمین یک خواب آرام را برای آنها به ارمغان میاورد .

کیسه خواب از دیگر محصولات تولید شده در موسسه فرهنگی تسبیح و مجوعه پایارچاپ میباشد که در انواع مختلف و در سایزبندی های گوناگون عرضه میگردد و قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را داراست .

  • باز و بسته کردن زیپ از داخل و بيرون برای استفاده آسان
  • دمای استفاده: تا دمای 10- درجه
  • طول: 220 ، 210 ، 150 سانتیمتر
  • حجم بسته شده کیسه خواب: 22×12 سانتی متر
  • نوع عايق: پشم شیشه درجه یک

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹