021-33785249 info@payarchap.com

چاپ پرچم رو میزی

هنگامی که به یک شرکت، موسسه، یا سازمان مراجعه میکنید و مقابل میز یک کارمند یا مدیر قرار میگیرید، پرچم رومیزی با چاپ طرح و لوگوی آن ارگان، یکی از اولین مواردی است که توجه شما را به خود جلب میکند. پرچم های رومیزی همواره یکی از اجزای میزهای اداری بوده و کارفرمایانی که به پرستیژ محیط کار خود اهمیت میدهند توجه ویژه ای به آن دارند.

پرچم های رو میزی تقریبا در تمام اداره جات، سازمان ها، بانک ها، هتل ها، رستوران ها و… مورد استفاده قرار میگیرند، چرا که قرارگیری یک پرچم پایه دار کوچک با چاپ لوگوی اختصاصی، بر روی میزهای یک سازمان، رسمیت و شخصیت خاصی به محیط کار میبخشد و از آن گذشته، تبلیغاتی با وقار برای یک سازمان به حساب می آید .

پرچم های رومیزی متشکل از یک پرچم از جنس ساتن، میله و پایه نگه دارنده است. حاشیه پرچم ها نیز مزین به ریشه هایی است که بنا بر طرح و رنگ های چاپ شده بر روی پرچم و نیز رنگ سازمانی ارگان مربوطه، قابل انتخاب است.

جدای از پرچم، آنچه بسیار حائز اهمیت است، چاپ انجام شده بر روی آن میباشد که میبایست از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند به خوبی معرف آن سازمان باشد. چاپ سابلیمیشن متدی است که بر روی این محصول اجرا میشود و از حیث کیفیت و ماندگاری مورد ضمانت پایارچاپ می باشد.

پایارچاپ با ارائه انواع پرچم رومیزی با کیفیت، میتواند این محصول را در هر تیراژی برای مدیرانی که به محیط کاری کارمندان خود اهمیت میدهند تولید کرده و در کوتاه ترین زمان  و مناسب ترین قیمت در اختیار آنها قرار دهد.

پرچم رومیزی

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۷۱۰۵۷۹۷۹ ۰۹۱۲۳۹۳۱۲۰۲ ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۹۹