021-33785249 info@payarchap.ir

پایار چاپ رونمایی شد

سعید فرد ۱۲ آذر ۱۳۹۶ 0

پایار چاپ در سال 1388 به عنوان مرکز طراحی، چاپ و تولید انواع پارچه و لباس شروع به فعالیت کرد، ما در پایار چاپ طی این 8 سال گذشته به نوآوری‌‌های مختلف در صنعت چاپ لباس و پارچه پرداختیم و با توسعه مجموعه در حال حاضر یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های چاپی را در اختیار داریم که این امکان را به ما می‌دهد که در عرصه چاپ روی پوشاک و لباس و پارچه هیچ محدودیتی نداشته باشیم.

 

 

چند سال بعد از فعالیت در زمینه چاپ بنابر نیاز بازار و تقاضای مشتریان بستر تولید محصولات چاپی نیز در پایارچاپ فراهم شد که امکان تولید تمامی محصولات مورد نیاز کاربر برای ما وجود داشته باشد.

پایار چاپ

به دلیل فراگیر شدن تجارت آنلاین در کشور، ما نیز از سال‌ها پیش به فکر ارائه خدمات مجموعه به صورت آنلاین بودیم که این امکان امروز با ارائه اولین نسخه از پایارچاپ فراهم شد.

در مرحله اول از اجرای سرویس، خدمات چاپی و محصولات پایار چاپ رو معرفی و آماده ارائه به کاربران کردیم که مشتریان به هر کدام از محصولات و خدمات نیاز پیدا کردند بتوانند با ما تماس بگیرند یا از طریق فرم‌های موجود در سایت سفارش خودشون رو ثبت کنند.

در نسخه‌ی بعدی و ادامه‌ی سرویس این امکان را ایجاد خواهیم کرد که کاربران بتوانند به صورت کاملا آنلاین محصولات مورد نیاز خود را سفارش داده و از ما تحویل بگیرند .

 

دیدگاه کاربران